buzdolabı altı kısmı

httekin

Üye
arkadaşlar ariston buzdolabım yaklaşık 3 hafta önce alt kısmı sogutmamaya başladı tabiki usta çagırdım usta bir parça bozulmuş dedi ve onu degiştirdi sanırım parcada alta hava akımını saglıyor dedi ardından yukarıyı açtı ve sıcak su döktü buzlar eridi ve makina 5 gün düzenli çalıştı. sonra bir daha aynı sorun 5 gün sonra parça yine degişti yine sıcak su ve çalıştı . 5 gün sonra yine çagırdık bu sefer parça salam fön makinasuı ile ısıtma ve sıcak su cihaz yine çalıştı bu sefer yine olursa 2 gün fişini öçekin buzlar erisin dedei ve gitti. ve beklenen sson yine çalışmadı şimdi 2 gün den sonra buzdolabı ne kadar çalışır yoksa bu usta için ne yapmalıyım aklımda bir sürü soru işareti. acil yardımlarınızı bekliyorum teşekküğrler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşlar dolabı 36 saat fişten çektim ve fönle no frost bölmesini ısıttım. sonra dolap çalışmaya başladı fakat 1 hafta sonra aynı sorun ne yapacagım acil yardımlarınızı bekliyorum orada kimse yok mu

Forum istatistikleri

Konular
129,272
Kullanıcılar
451,686
Son üye
emrah7141

Yeni konular

Geri