cihazın programsal yazılım sorunu

merttt9

Üye
selam arkadaşlar yeni üyeyim,ilk mesajım ve fazla anlamadığımdan başlıkları okudum sanırım yazılımsal sorunum var,programlama uygun diye buraya açıyorum,umarım hatalı olmazbende çin malı elektonik ürünler var,bunları pc ye usb den takınca usb görüyor ve f disk beliriyorbazen gelmiyor yazılımı görmüyor,o zaman bazı kişiler virüs girdi diyor,bende ürünü çöpe atıyorumbiraz araştırınca içinde rom denen kısmında yazılım varmı,bu yazılımdan dolayı usb tanıyormuşrom yazılımı hasar görünce tanımıyormuşacaba bu rom içindeki yazılımın tamiri varmı neyle yapıyorlar,çöpemi atmak lazım,bu ürünlerin rom yazılımını nasıl yüklüyorlar..bunlar hakkında bilginiz varmıbirde araba kamerası aldım bunu kendi başına çalıştırınca sorun yok,ama çakmak soketinden usb kablosu ile bağlayınca,bazen kilitlenme yapıyor,reset atıyorum düzeliyorkitlenme olunca ekran siyah ve çalışmıyor,kabloyu çeksemde cihazın şarj ışığı takılı kalıyor,reset kurtarıyoracaba kablodanmı düşük voltajdamı yapıyor,acaba rom yazılımındanmı,acaba hafıza kartımıdır çok dolunca yaparmı loop kayıt var silip yüklüyor..herşeyi denedim olmuyor olmuyor,çoğu yere sordum bilen yok,kafayı yicembir cevam lazımteşekkürler

forumda elektronikten anlayan yokmu,altı üstü rom sorusu temel derslerde göstermeleri lazım

Forum istatistikleri

Konular
129,058
Kullanıcılar
451,330
Son üye
Ahmet.t.

Yeni konular

Geri