CNC için kesici uçlar hakkında

Bu forumda reklam mesajlarına izin veriliyor mu?
bence bu forumda paylaşımda bulunan arkadaşlar reklam yapsınlar ufak ufak zararı yok sonuçda herkes helal kazanç peşinde
gerçi yıllardır bu foruma emek veren arkadaşlar hiç reklam yapmıyor ama olsun galiba gerek duymuyorlar yada etik olmadığını düşünüyorlar
diğer tarafdan bu forumun reklam-satış formuna dönmesinide kimse istemez zaten

Size katılıyorum. Ancak gönderen arkadaşın mesaj sayısına bakarak; paylaşmak yerine, site linkini forumlarda yazarak sitesinin Google rank ta ust sıralara çıkarmaya çalışıyor diye düşünüyorum. Siz, yada burada uzun süredir bilgi paylaşımında bulunmuş üyelerin verecekleri linklere sözüm olmazdı elbette. Benim düşüncem, reklam linkinin forum konusu içerinde değil, mesajların üst tarafında geçen reklam alanında olması gerektiği. Vs. vs uzatılır, kusura bakmayın.

Arkadaşlar site sahibi ile görüştüm, çok ilgili birisi. bana v groove bit bulup bulamayacagını sordum. oda temin etti ve sitede yayına koydu. çok çok uygun fiyatları var ki piyasanın yarı fiyatı. ben bir takım sipariş geçtim gönderim yaptı bile. bakalım uçlar nasıl çıkacak.

V groove bit linki:
CNC V groove wood engraving bit : welcome to richontools.com

Konuyu canlandırlalım , uçlar nasıl çıktı?

öndeki 20 sayfada bu siteden alınanlar yazıyordu,v bit haricinde.

bende buradan 45 derece 0.1mm tc engraving aldım 10 tane. PCB ve yazı kazımada süper... hemde körelmeleri öyle hemen olmuyo epey bir iş yaptıktan sonra normal olarak artık çapak bırakıyor.

V groove 22mm 90 derece ve 60 derece aldım
tabi daha ayın 28 inde hongkong dan çıkmış uçlar elime daha ulaşmadı. bur V Groove uçlarıda plekside denemek istiyorum aslında.

bu site gerçekten ilgili siparişi verdikten sonra 1-2 gün içinde postaya veriyolar.
hiç sorun yaşamadım

Evet firma Al nalbriye, nakit şansım yok Ankara da olduğumdan dolayı...

Konuyu bulmuşken hortlatayım. Ankara'da parmak frezeleri Ostim'de Togaysan'dan alıyorum. Aynı sırada bir kaç dükkan daha var. Fiyat karşılaştırması için sırayla dolaşılabilir ama çok pahalı şeyler olmadığı için ben doğrudan alıp çıkıyorum.

Arkadaşlar, bu " engraving V bit" " pcb kazıma " uçlarını yurtiçinden nerden bulabiliriz.

richontools.com dan bende sipariş verdim 1 ton uç + yanlış anlamadıysam zımparalamak için uçlar 112 dolar tutdu gelsin bakalım bi inşallah gümrük vergisi felan cıkmaz. 2 gün oldu

Konuyu canlandırlalım , uçlar nasıl çıktı?

öndeki 20 sayfada bu siteden alınanlar yazıyordu,v bit haricinde.

Çok da uzun ömürlü olmuyor, fazla kullanmadım ama uçlar eskisi gibi keskin eğil.

Buarada arkadaşlar 50$ uzeri alısverişlerde richontoolsda indirim kuponu var, Onuda kullanarak daha fazla uç alabilirsiniz;

*less 5% discount, coupon code: c5e13fc754, minimum order
required:USD50.00
*less 10% discount, coupon code: 20317e7949, minimum order
required:USD100.00
*less 15% discount, coupon code: 9acee70111, minimum order
required:USD150.00
*less 20% discount, coupon code: d4de8d05dd, minimum order
required:USD200.00

10 gün oldu siparişi vereli ne bir selam ne bir haber üç kağıda gelmeyiz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…