CNC torna projesi

@mashadow Microsoft Xamarin'i satin aldi ve Visual studio ekibine dahil etti. Xamarin su an VS icinde geliyor. 2 yil icinde inanilmaz yol katettiler.

Su an Xamarin ile her 3 platformda yapamayacagin hic bir sey kalmadi. Cok gelistirdiler.

Aile, is ve hobiden pek vakit kalmiyor ama firsat olursa yardim etmek isterim tabi.

Suat Abinin çalışmalarını nerde nasıl takip ediyoruz forum dışından mı programla üzerine mi ben de takip etmek isterim.

Meğer hepimiz yazılım ve tasarımcıymışız sanırım. Mühendis beyler yata dursun. Bu makina işleri ile biz ilgilenelim.

Şakası bir yana yazılım kafayı açıyor işte. İnsanı biraz girişimci, biraz öğrenmeye açık birisi yapıyor gerçekten. Örneği burası sanırım.

Son düzenleme:
Resmen makineci ve yazılımcı savaşını tetikliyor. [emoji23]

İnceden ayar veriyo cevdet abi [emoji23][emoji23]

Arkadaşlar cnczone dışında başka mekanda üyeliğim yok. Orda da burdaki konularımın aynısı var.

@by lent nickim Azalin

Bu işlerde okumuşu cok nadir eli yağlı paslı, kontrol kalemi tutuyo, torna kullanıyor...ya satın almacı yada tasarımcı oluyolar.. İçinde olucak adamın..
Ben bir bayan mak. mühendis adayı ile tanışmıştım.. 2 sene önce firmada avare dolanıyodu şimdi bir çok mühendisim diyenden tulum çıkarır.. Torna freze silindirik ve satıh taslama vargel coklu matkap cnc freze kullanmayı öğrendi.. En son otomasyon işlerine merak saldım diyodu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…