Corema Ja/c 500 soğutucu

lothen

Üye
Arkadaşlar taşlama tezgahımızda bulunan corema ja/c 500 soğutucu nun set ayarlarını halledemedik.Elimizdede kullanma klavuzu yok. Bu konuda bilgisi olanlar yada elinde kullanma klavuzu olanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Corema nın sitesini inceledim ama servis manuali göremedim. Sanırım ürün şu: Corema.it - TM/J
Bence siteden iletişim bilgilerini kullanarak bir mail atman ve ürünün servis manuelini ya da user manuelini istemen en güzeli. En nihayetinde bu desteği vermek zorundalar.

Ah şu italyanlar yokmu ne cihaz yapıyolar anlamıyorum

Cemil hocam teşekkür ederim dijitalin kullanma kılavuzu ile aradığım bilgilere ulaştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…