delta analog okutma hakkında yardım

engn_baba

Üye
bende delta 24es var sımulasyon yapıyorum ama yakında 14ss alıcam inşallah analog modülde alıcam nasıl analog okutabilirim yardımlarınızı bekliyorum bira araştırdım modüllerin manuellerinde açıklama var fakat ben from gain to komutlarını tam olarak kavrayamadım mesela falan modulun falan gırısını oku falan dataya yaz tamam temel yapısı buda komutun nerelerınde çözemedim ustalar...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
dvp-04ad modullerınde to-from komutlarını kullanılıyor.tek analog gırıs kullanıcaksan dtc1000 modulunu almanı tavsıye ederım modulun ıcıne bağlanarak ayarları yapıyorsun sıcaklık,basınc senın kullanım amacına gore her ayar var 14ss plc ile ben yapıyorum.sıtesınden bırcok bilgi buldum mevcut çok bilgi var arastır takıldığın yerde çozum buluruz

dtc 1000? 14ss içinmi giriş seçeneği mi var?

Dtc 1000 485 üzerinden her hangi bir plc ile haberleştire bilirsin.Yalnız dtc 1000 e bağlanman için 485 donusturucu lazım kendine ait satılan donusturucusu mevcut.plc den okuma yazmak için hazır programlar var.

bunu araştırmam gerekecek hoşuma gitti :) fiyat olarak bilginiz varmı peki?

dtc 1000-89$ 485 çeviride 85$ liste fiyatı %40 iskonto yapıyolar diye biliyorum.Dtc 1000'e tek bir tane analog giris bağlanıyor yanına ilave modül olarak dtc2000 ilave ediliyor

çok saolasın abim benim takıldığım yerde rahatsız ederim :)

eyvallah yakın zamanda alıcam inşallah.. kadir abi lg plc hakkında bilgin varmı?

Forum istatistikleri

Konular
129,170
Kullanıcılar
451,520
Son üye
Hhkkmz38

Yeni konular

Geri