Demir3Klorür nasıl saklanır?

HYO

Üye
Arkadaşlar daha önce katı demir 3 klorürle sorunlar yaşadım. Şimdi elimde bir miktar sıvı halde var. Fakat nasıl saklanır, ne durumda zarar görür bilmiyorum? Bilgisi olan varsa cevap bekliyorum. En son rezaletten sonra çok tedirginim....

Arkadaşlar daha önce katı demir 3 klorürle sorunlar yaşadım. Şimdi elimde bir miktar sıvı halde var. Fakat nasıl saklanır, ne durumda zarar görür bilmiyorum? Bilgisi olan varsa cevap bekliyorum. En son rezaletten sonra çok tedirginim....

ne gerek var saklamaya çokmu kıymetlı baskı devre çıkarmak içinse perhidrol sakla

Benim için kıymetli. Bulması zor. Perhidrolle de yapmak istemiyorum. Fazla hızlı.

Benim için kıymetli. Bulması zor. Perhidrolle de yapmak istemiyorum. Fazla hızlı.

o zaman demir3 klorur nemden etkılenen bır kımyasal hava almıyacak poşete koyup etrafına kuru talaşla kapatırsan yıllarca durur ayrıca prhidrol tuzruhuna oranı çok onemlı oranı tutturursan 20 dk da devreyı çıkarır demir3 klorurle uğraşmamanı tavsıye ederım bellı isi gereklı bır suru telaşe evet devre temız çıkar haklısın perhidrolle profosyonel olursan mesela ben 0.15 mm lık yolları çıkarıyorum hemde hatasız pardon demir3 klorur siviymış onu okumadan yazdım:)

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,362
Son üye
alp2234

Yeni konular

Geri