Dijital telefon hoparlöründen ile röle kontrolu

Bolubeyi çok teşekkürler..Devreyi yaptım çalıştırdım..çok işime yaradı..Saol...

Devre denenmişti zaten çalışıyordu. Siz de başarmışsınız tebrik ederim.

dijital santralede geçseniz ring için hatta 90vac yine gelir yukarıdaki devreyi kullanabilirisiniz

ıyı gunler bızıme evde cocuk varda telefonu acık bırakıp gıdıyor bu devreyı telefonun ıcıne kursam acık bıraksada bı sure sonra kendını kaparmı

Bahsettiğiniz devre şemasını paylaşırmısınız çok eski olduğunu biliyorum ama inşallah beni duyan olur

Konu ekinden şema silinmiş heral. Paylaşmıştım.
Merhaba bende aynı sorundan müzdaribim memleketim olan boludan selam olsun dijital santralde ahizeyi kaldırınca çevir sesi olmadığından piyasada satılan munzam zil rolesi vs çalışmıyor aldım bizzat denedim ama normal bir telefona takınca çalıştırdım bu munzam roleyi konu üzerinden baya zaman geçmiş ama illa yardımcı olan çıkar diye düşünüyorum santralde kullandığımız telefonun tek tip ses çıkarıyor ve telefon özelliklerinde ses artırma özelliği yok kullanma klavuzundada yazıyor ses artırma öxelliği yoktur diye buna haatan paralel alarak mınzam zil rolesi bağlanmafından "zil hoporlörüne giden uçlardan paralel alınarak işlem yapmak lazım ama santrale zarar vermemeside lazım ne yapılabilir biri detaylıca cevaplarsa memnun olurum sesten dolayı duymuyoruz telefonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…