dolandırıcı firmalar

tozdeniz

Üye
arkadaşlar nasıl olur bilmiyorum ama , acaba diyorum herkes işini yaptığı halde parasını alamayan firmaları buraya yazsa böylece aynı firmaya yada kişiye başka arkadaşlarda paralarını kaptırmasa nasıl olur acaba? mesela herkes yazabiliri ben şurdaki firmaya şu işi yaptım paramı alamadım şundan dolayı vermedi gibi. yada forumda sakıncalı firmalar diye bir başlık açılsa nasıl olur bence hiç fena olmaz ama tabi bunun bir standardı olmalı herkes öyle her firmayı yazmamalı elinde yeterince bilgi ve belge olmalı bunuda medaratör arkadaşlar organize etmeli. olursa iyi olur diye düşündüm fikirleriniz nedir?

Sn. tozdeniz

* Firmaların bu tarz durumlarını teşhir etmek yasaktır ve etik açısından da uygun değildir.

* Forumumuzun amacını kısaca belirtmek gerekirse; bilgi paylaşımının, mesleki deneyimlerin, mesleki bilgilerin en güzel şekilde tartışılabileceği, meslektaşlarımızın bir arada olabileceği Türkiye'nin en büyük platformunu meydana getirmektir. Zaten şu anda internet üzerinde en büyük platforma sahiptir ve bunu daha ileri noktalara taşımak hepimizin görevidir.

Forumda bu işin olması sakıncalı olur.
Bir ara EMO ya üye olanlara bir mesaj atılmıştı.Mesajı atan bayan bir mühendis.
Mesajı kendi olanakları ile atmış sanırım.Yani EMO aracılığı ile atılmamış.
Kendisi gibi birkaç kişinin maaşlarını vermemişler.Firma sahibide mühendis.Mahkemelik olmuşlar.
Firma sahibi ile ilgili ağır sözler söylüyordu.Bana inandırıcı geldi.Çünkü kendi ve firmanın adı veriliyor.
Ve böyle şeyler yaşanıyor.
Bu tür şeylerin paylaşılması iyi olur ama forumlarda olmaz.

Forum istatistikleri

Konular
129,261
Kullanıcılar
451,666
Son üye
duruomur

Yeni konular

Geri