Dosyalarımı kurtabilirmiyim?

Merhabalar arkadaşalar,

Yaklaşık 2 hafta önce ''D'' diskimde bulunan, benim için arşiv niteliğindeki dosyalarım görünmez oldu. Yaklaşık 30gb yakın veri görünmüyor. Verilerimi sadece benim adımda bir klasörün içindeydi ama şimdi görünmüyor. ''D'' diskinin kapasitesine baktığımda herşey normal, klasör silinmemiş ama klasör görünmüyor. Çıldırmak üzereyim, acaba nedeni nedir yada klasörü nasıl kurtarabilirim.

mail adresini özelden mesaj at sana bir dosya göndereyim o işini görecektir umarım...

combo fix , kaizer killer yada kill amvo programını indirip çalıştırın görünmeyen dosyalarınız görünür hale gelecektir

Büyük ihtimal geri getirilir yolunu yazıyorum
Çeşitli veri kurtarma programları var bunları herhangi bir siteden edinebilirsiniz
ücretsiz olarak recuva - get data back
Bu programları kullanıp D: sürücüsünü tamamen getirebilirsiniz yanlız D: sürücüsüne dosya yazdırmayın çünki nekadar dosya yazarsanız silinen geri getirmek istediğiniz dosyaları kurtarma olasılığı okadar azalır

Sayın velizrsln,
Dosyalarımı kurtaramadım hala, programları denedim işe yaramadı, arkadaşım bi bilgisayarcı tavsiye etti. Olmazsa ona götürcem. İşten gücten vakitde ayıramıyorum.

Bir virüs var görünmez yapıyor dosyaları. basit bir şey ama denemişsinizdir herhalde gizli dosyaları görünür yapmayı. bunun dışında da file recovery programları var ama ben hiç kurtarana rastlamadım maalesef. kendim de birçok bilgisayarda birçok program denedim yine de 1 tane resim bile kurtaramadım.

hala kurtaramadıysan benimle de iletişime geçebilirsin kardeşim yardımcı olabilirim ...
msn & mail : *****

Moderatör tarafında düzenlendi:
combofix bu tür durumların ilacı, güvenli modda bir kere çalıştırın.

hdd yi çıkartıp faklı makinada aç ve kurtarma programları ile kurtarmayı dene ben böyle yaparak verilerimi kurtarmıştım

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri