DVP28SV11R hakkında...

mehmetkose

Usta Üye
Merhaba, arkadaşlar DVP28SV11R plc ile eksen kontrol etmeye çalışıyorum, role çıkışlı olduğu için bu mümkün değil tabiki, ek olarak DVP08SN11T transistör çıkışlı genişleme modülü aldım ve ekledim CPU ya. Eksen kontrol için pals komutu olarak Y20 den çıkış vermesi için komut satırı hazırlayıp PLC ye yükleme yaptığımda ERROR ledi yanıp sönmeye başlıyor, doğal olarak da komut çalışmıyor, nerede hata yapıyorum, yardımcı olursanız sevinirim...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba;
pulse cıkısı transıstorlu cpu dan alır.yanı sızın ısınızı gorucek pulse cıkıs cpu nun uzerındekı y0 y2 y4 y6 dır.genısleme modulunden pulse cıkısı olmaz

Anladım, CPU role çıkışlı olduğu için transistör çıkışlı genişleme modülü aldım fakat sonuç hüsran... Anlaşılan Transistör çıkışlı bir CPU alacağım yeniden....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…