Ekat Belgeli Elaman Aranıyor

harbie

Üye
Kırklareli Lüleburgaz ilçesi ve Tekirdağ merkez ve lçelerinde çalışacak EKAT belgeli teknisyen ve teknikerler aranıyor.
İlgilenen arkadaslar bana cep telefonumdan ulaşabilirler.

Önder ÜNLÜER
Koordinatör MÜHENDİS
05302899578

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu tür konularda maaş buraya yazılmaz. Ciddi olanlar telefon açar, görüşme yapar, belki de tecrübesine göre fiyatlandırılır.

arıyorum ama ulaşamadım. Bulundu galiba....

Paranın öne sürülmesi yanlış bir davranış ..yaman9 arkadaşıma katıyorum.

Antalya manavgat ve taşağıl için de aranıyor...Müracat için özel mesaj atabilirsiniz...

Manavgat taşağıl için EKAT belgesine sahip elektrik teknisyen teknikerleri aranıyor.muracat tel no 505 220 30 12

önce para arkadaş sonra iş kimse bedava çalışmaz neresi yanlış iş veriyorsan tl den de haber ver

Tavrınızı yanlış buluyorum.

Para yapılan iş karşılığında verilir, foruma yazan çoğu arkadaş maaşı soruyor ama kendilerinin bu işe ne kadar uygun olduğu veya tecrubelerinin ne olduğunu sorguluyorlarmı?

Diyelim ki maaş 1000 tl veya 2000 tl ne farkeder buraya fiyat yazmak çok doğru değil.Özel şirketlerin genelinde yanyana çalışan kişiler bile birbirlerinin maaşını bilmezler. Hatta bazı arkadaslar ''paradan haber ver gibi'' üslüplarını bozuyorlar karşılık verme gereği duymuyorum. Haklısınız kimse bedavaya çalışmaz ama unutmayın kimsede bedavadan para vermez...

Trakya bölgesinde ikamet eden askerliğini tamamlamış arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. An itibariyle 3 kişiye ihtiyacımız var.(Kırklareli ve tüm ilçeleri,Tekirdağ ve tüm ilçeleri)

Son düzenleme:
Katılıyorum herşey para demek değil önce iş uygunmu onada bakmak lazım..

Forum istatistikleri

Konular
128,974
Kullanıcılar
451,171
Son üye
MeryemaMnds
Geri