Eksenlere farklı motor kullanımı

12 volt degil de 24 kullan 12 nedir ya

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12 volt degil de 24 kullan 12 nedir ya

Elimde 12 v guc kaynagi vardi olur dedikleri icin taktim gectim.hemen 24 v bi tane siparis edeyim en iyisi.sagolasin

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oncelikle surucun ya da suruculerin nedir ona gore sec maksimum volt ne diyorsa ve her eksen maksimum 3 amper cektigini dusunursek minimum 10 amperlik bir guc kaynagi al ama maksimum voltuna bak

48 volt 5 amper max degerleri.tb6600 icin diyor.lakin baska kontrol unitesi ile kullaniyorum.cok ucuz bi surucu alirken killanmadi degilim.

http://www.aliexpress.com/item/SAVE...lay-Handle-Controller-0-2-5A/32270925185.html

Ben yukarıdaki kartı almıştım. Sanırım sanırım aynı entegreyi kullanıyor. Benimkinde 45 V, 5 A vermiş ama max değerlerde kartın yanma olasılığı var (internet bilgisi). Güvenlik nedeni ile bu değerlerin altında kalacağım.

Sizin motorlarınız 3 A olduğu için sorun olmayacak. Voltaj olarak ise 24 ün üstüne çıktığınızda ( örnek 36 V) güç kaynağının fiyatı çok artacaktır. Daha önce verdiğim bir bilgi aşağıda. Fiyat, satın aldığınız firma ile aranızdaki söze de bağlı olduğu için her zaman yazamıyorsunuz. Meanwell PSP-600-48 güç kaynağı (600W, 48V, 12.5A) 97$ a almıştım. Ürünleri liste fiyatları ile değerlendirmeyin, bir çok firmada önemli indirimler olabilir!

Meanwell güç kaynağını ve Allen Bradley spindle sürücüyü aşağıdaki firmadan aldım. Bu markaları düşünenlerin de fiyat almalarını öneriyorum.

http://www.vegaotomasyon.com.tr/

Son düzenleme:
24 volt olanina 153 dolar istiyorlar.diger tavsiyeleri denedikten sonra sorunum hala cozulmemisse bekliyecek bu is.450tl veremicem simdi

Sinyal kablolarinin fotoda gorundugu gibi ic ice ust uste durmasi sorun teskil edermi.birde kullandigim kablo cok spesifik bir kablo degil.sinyal kaybi olabilir mi .

4 motorum var 9 amper yetmiyor.3 tane 3 amper ve bir tanede 2.2 amperdi sanirim daha ufak motor var z ekseninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…