Elektrik kablosunda kopukluk olup olmadıgının tespiti.

50 - 100 TL ye birçok multimetre var veya yine bu fiyata faz kalemi var al bi tane işini gör her zaman lazım olur
50 - 100 TL ye birçok multimetre var veya yine bu fiyata faz kalemi var al bi tane işini gör her zaman lazım olur
işin kolayı varken neden uğraş arıyorsun ömür boyu kullan
Aynen dediğin gibi ses nerede kesildiyse kopuk ordadır bir tarafinda öter kopuğa gelince ötme kesilir

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ben savunma sanayi şantiyesinde elektrik teknikeri olarak çalışıyorum faz kalemi bizim için herşey hepimizde multimetre pensampermetre yok kontrol kalemi ve faz kalemi var kontrol kalemine fazla güvenemiyoruz güneş vurunca belli olmuyor ama faz kalemi ise sesli ikaz verdiği için önce Allah'a sonra faz kalemine güvenerek çalışıyoruz fahri yetiş hocam şaşırdım diye tepkime vermiş ama kablo kapuğu ile akşama kadar uğraşıyoruz sağolsun kepçeciler iş makineleri bizi hiç boş bırakmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…