elektrik makineleri sunum programı

hizmet içi eğitimler, meslek liseleri ve üniversitelerin ilgili bölümleri için akıllı tahtalarla uyumlu, üç boyutlu etkileşimli bir sunum programı hazırlıyorum.deneme sürümü olduğu için tam ekran yapılamıyor. 2 haftalık bir emek olduğu için yayınlanan versiyon oldukç ham. animasyonlar ve içerik öğrencinin anlayabileceği en kolay şekli ile m.e.b. müfredatına uygun olarak zenginleştirilecek. makineler2 ve makineler3 butonu daha sonraki güncellemeler için konuldu ve fonkisyon icra etmiyorlar. açıklayıcı yazılar yok, ileride eklenecek. gönderdiğim dosyayı kaynak göstererek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

bugün yeni versiyon yüklemek için girdim ve kontrol amacıyla eski versiyonun linkine tıkladım. telif hakları nedeniyle dosya silinmiş. anlamıyorum 100 küsur kişi dosyayı indirmiş, teşekkürü dahi geçtim her satırını benim yazdığımı programı indirirken korsan diye etiketlemişler. pes, vallahi pes. indirenlerden görüş bildiren, bildirmeyen herkes sağolsun, ama her satırıyla bana ait olan programa korsan yaftası yapıştıranlara hakkımı helal etmiyorum, geliştirdiğim programın ilerleyen versiyonlarının duyurusunu da artık buradan yayınlamayacağım.

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri