Elektrik Malzemeleri Hak. Yardım

an_q_

Üye
Merhaba arkadaşlar ve saygı değer ustalarım...
Ben viko, schneider, Siemens, LG gibi markaların ürünlerini satan bi firma kurmayı düşünüyorum (priz,anahtar,şalt,kablo vb.). ancak bu markaları aradığımda bayilere ve satış noktalarına yönlendiriyor. direk bayi olmak istediğimi söylediğimde ise 5 milyonluk teminat mektubu, uygun bi pazarlama ağı vs bi sürü afaki şartlar arıyorlar. Ancak bunların hiç biri olmayan dükkanlar bile bu ürünleri liste fitaından %60-65 iskontoyla satabiliyor. bu ürünleri birinci elden alıp müteahhit ve diğer potansiyel müşterilerime pazarlamak istiyorum bu konuda bilgi ve tecrubesi olanlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.[h=3][/h]

Eger nakit paran varsa istedigin gibi fiyatta direne bilirsin senin ufak dedigin dukkanlar yuklu malzeme alip nakit para veriyorlarsa bu iskonta normal diye dusunuyorum

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Yokmu yardimci olabilecek kimse toptan satis yapmak icin mali nerden almaliyim ?

Merhaba, size tavsiyem bu ürünleri proje fiyati adi altinda Satan bayiilerle irtibata geçmeniz.Istanbul disi firmalar var,Eskisehir firmalari by konuda dacha iyi gibi

Merhabalar ABB başta olmak üzere satışa sunduğumuz ve partnerliğini-bayiliğini yaptığımız ürünlerle ilgili görüşmek isteriz. 0216 493 00 52 İyi çalışmalar ve hayırlı kazançlar dileriz.

Forum istatistikleri

Konular
129,073
Kullanıcılar
451,358
Son üye
excelse04

Yeni konular

Geri