elektrik proje çizimi

Merhaba elektrik proje işleriniz (aydınlatma, priz, kuvvet, yangın, acil anons, tava kolon şemaları ve hesaplamalar keşif özetleri) uygun fiyatlara yapılır ve teknik destek verilir.Aydınlatma hesapları yapılır.irtibat için ************* ya da ************numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba ;

Ben yaklaşık 3 yıldır bu forumdan elektrik projesi çizmeyi öğrenebilmek için uğraşıyorum fakat hala daha öğrenemedim bana proje konusunda yardımcı olabilir misiniz nasıl çizebilirim.Nerden başlamalıyım?

merhaba ;

Ben yaklaşık 3 yıldır bu forumdan elektrik projesi çizmeyi öğrenebilmek için uğraşıyorum fakat hala daha öğrenemedim bana proje konusunda yardımcı olabilir misiniz nasıl çizebilirim.Nerden başlamalıyım?

merhaba ;

merhaba siz meslek lisesin den mi mezunsunuz?

(lütfen mesajlarınızı yazarken alıntı ile cevapla kısmı ile yazınız boylece bildirim alabilelim)

nasıl bir uyardım talep ediyorsunuz öncelikle bu işi tek başına destek almadan öğrenmek zordur.başlamanız gereken ilk şeyden öte aotucad bilginizi elektrik bilginizle yoğurmak gerekmektedir.

merhaba burak bey sorunuz bana ise teknik lise ve devamında myo dan mezunum

merhaba siz meslek lisesin den mi mezunsunuz?

(lütfen mesajlarınızı yazarken alıntı ile cevapla kısmı ile yazınız boylece bildirim alabilelim)

Hayır ben düz liseden mezunum devamında myo mezunuyum ayrıca bilge adam bta da üstün başarıyla autocad bitirdim.

nasıl bir uyardım talep ediyorsunuz öncelikle bu işi tek başına destek almadan öğrenmek zordur.başlamanız gereken ilk şeyden öte aotucad bilginizi elektrik bilginizle yoğurmak gerekmektedir.

Siz proje çizmeyi bildiğiniz için danışayım dedim. nasıl bir yardım talebi derken mesela elinizde siz autocadde proje çizmeye nasıl başladınız herhangi bir döküman mevcutmu proje çizimine nereden başlamalıyım.

Siz proje çizmeyi bildiğiniz için danışayım dedim. nasıl bir yardım talebi derken mesela elinizde siz autocadde proje çizmeye nasıl başladınız herhangi bir döküman mevcutmu proje çizimine nereden başlamalıyım.

elimde döküman olarak elektrik sembol listem geçmişte yapılan proje örnekleri tablo yükleme cetvellerim kablo ve sigorta şeçim tablolarım mevcut ama öğrenmeden önce hiçbir işe yaramıyordu bu yardımcı öğeler

elimde döküman olarak elektrik sembol listem geçmişte yapılan proje örnekleri tablo yükleme cetvellerim kablo ve sigorta şeçim tablolarım mevcut ama öğrenmeden önce hiçbir işe yaramıyordu bu yardımcı öğeler

Anladım.Peki nasıl öğrenebileceğiz bu işi ?

Bu iş uzaktan kumanda olmaz, sadece örnek projeleri inceleyerekte olmaz, bakarak iş öğrenilseydi kediler kasap olurdu :)
işi iyi bilen birisinden birebir yardım almalısınız, yönetmeliklere hakim olmanız gerekir bunları okuyup sindirmek epey bir zaman alır önemli olanları işi bilenden uygulama yaparak öğrenmeniz olayı daha çabuk kavramanızı sağlayacaktır. Bu alanda kendinizi geliştirebilmek için zaman gerekir farklı projeler ile bilgiler pekiştirilmeli. Uygulama tecrübesi bu işin en önemli parçası.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,577
Kullanıcılar
452,212
Son üye
sadikcankilic

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri