Elektrik Staj Defteri

trafo tesileri ve bobinaj ıcerıklı staj deferi arıorum..yardımcı olursanız sevınırım

saygı değer büyüklerim ve küçüklerim.bu verdiğiniz linklerin hepsini indirdim ama hiç biride işime yaramadı.. ve bunların hepsinide diğer sitelerde gördüm 1 haftadan beri araştırma yapıyorum.. pazartesi dosyayı teslim etmem lazım. teknik lise okuyorum lis elektirik staj dosyası lazım... stajımı şu anda rowentada yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

En iyisi seninki kardes senin stajdan yararlanıcam hakkını helal etmeyı unutma ;)

Arkdaslar bana 20 günlük üniversite elektrik stajı ile igili rapor lazım yardımcı olursanız sevinirim 30 günü tamamlamıs bulunmakdayım geri kalan 20 günü bir türlü yazamıorum yardımcı olursanız sevinirim .

arkadaşlar staj defterimi dolduramıyorum plan proje üstüne yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım banada 40 günlük lazım doldurduğun kadarını benimle paylaşabilirmisin??

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar endüstriyel Bakım onarım dalıyla ilgili projeleriniz varsa atabılırmısınız pnomatik hidrolik vs ..

Merhaba sizden bir isteğim olacak

Ben elektrik-elektronik müh öğrenciyim. bu yaz 25 gün stajım vardı. Bu stajımı TürkTelekomda tamamladım fakat staj defteri doldurmada sıkıntı çekiyorum.Staj yaptığım yerde daha önceden stajyer alınmamış bu nedenle örnek teşkil edebilecek belgelere ihtiyacım var.

Nasıl doldurulacağı hakkında internette baya bir araştırma yaptım fakat net bir sonuç elde edemedim. örnek staj dosyasına ihtiyacım var yardımcı olabilcek olan varsa sevinirm.

teşekkür dosyayı indirdim inş. işime yarar :) Bedaşta stajerim

elektronik ve haberleşme stajı yapan elinde örnek olan kimse yok mu arkadaşlar?

Forum istatistikleri

Konular
128,838
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri