Elektrik Tesisat taahhüt Şirketi

uhekim

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Ben elektrik taahüt işleri yapma üzere bir şirket kurmak istiyorum. Bu konuda şirket ortaklarının yetki belgesi olması zorunlumudur ? Yoksa kadroda yetki belgeli teknik eleman çalıştırmak yeterli olacakmıdır ?

Teşekkürler.

işyeri açabilmen için ustalık belgen olması lazım senin yoksa ustalık belgesi olan birini çalıştıracaksın belgesi olan birini çalıştırıyorsan işyeri sahibinin belgesi olmasına gerek kalmaz

Sn.uhekim,yoksa seninde belgen yokmu?Şirket kurarsan işyeri açman için ustalık belgesi gerekmez.Bir yerlerde imza atmak,iş üstlenmek,için yetkili birinin imza atması gerekecek.Bu çalışanınız da olabilir.Ayrıca elektriksel uygulama işlerinde belgesi diploması olan personel çalıştırmak zorundasınız.

Sn.uhekim,yoksa seninde belgen yokmu?Şirket kurarsan işyeri açman için ustalık belgesi gerekmez.Bir yerlerde imza atmak,iş üstlenmek,için yetkili birinin imza atması gerekecek.Bu çalışanınız da olabilir.Ayrıca elektriksel uygulama işlerinde belgesi diploması olan personel çalıştırmak zorundasınız.

Mezun olduğum bölüm belge almaya elverişli bir bölüm değil. Fakat uzun zamandır böyle bir şirket kurma fikri vardı kafamda. Şimdi imkanlar biraz oluştu. Elbette işin teknik kısmını uzmanına bırakarak sadece yönetimini yapacağım bir şirket kurmayı planlamaktayım.

slm arkadaşlar
elektrik, elektronik otomasyon ve bilgisayar malzemeleri satışı ve teknik hizmet , taahhüt işleri yapacağım işyeri açmak istiyorum..
Elektrik Teknikeriyim.
normalde ustalık belgesi isteniyor ama , yüksek okul mezunundan istenmiyor galiba.
bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı?
şirket kurmanın maliyetini araştırıyorum.
en ucuz ve basitinde tek başıma nasıl bir şirket kurmalıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
teşekkürler

slm arkadaşlar
elektrik, elektronik otomasyon ve bilgisayar malzemeleri satışı ve teknik hizmet , taahhüt işleri yapacağım işyeri açmak istiyorum..
Elektrik Teknikeriyim.
normalde ustalık belgesi isteniyor ama , yüksek okul mezunundan istenmiyor galiba.
bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı?
şirket kurmanın maliyetini araştırıyorum.
en ucuz ve basitinde tek başıma nasıl bir şirket kurmalıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
teşekkürler

Yüksek okul mezunlarından Ustalık belgesi aranmaz direk olarak yörenizde bulunan Mesleki Eğitim Merkezine gidip , sınavlara girmeden İşyeri Açma Belgesini alabilirsiniz. Sizden yalnızca bir polikinlikten Sağlık Raporu getirmenizi isteyecekler...

Selam Arkadaşlar:
Elektrik taahhüt işleri yapma üzere bir şirket kurmak istiyorum. bu konuda tavsiyelerinizi ve ne yapmam gerekiyor nasıl çalışmalara başlıyayım.
Yüksek okul Elektrik bölümü mezunuyum şirket kurmak için ne yapmam lazım bana yol Gösterecek değerli dostların tavsiyelerine ihtiyacım var...?

Forum istatistikleri

Konular
129,054
Kullanıcılar
451,326
Son üye
greda

Yeni konular

Geri