Elektronik kart tasarım sıfırdan

abi sen kartı getir arızalı parçayı ben bulur değiştiririm. geris için ben hem yaşlıyım hemde kafam o kadar çalışmaz. ben edizdon v4 te bile yakarım dediğim lambayı patlatıyorum.

teşekkürler be ya yolda giderken yazdığım yorumdur Türkçe yi iyi biliyorum ben ben sorum çamaşır makinesinin yapımı değildi ama her neyse bende elektronik kartları bir kişinin tasarlamadığını biliyorum sadece bir konu açıp gerçekte bir şey yazacak soruya soru ile karşılık vermeyecek birisini arıyorum ama kimse tam bir cevap yazmaya çalışmamış her keze iyi çalışmalar.

noktalama işaretleri gibi Türkçe kurallarını pc deyken üşeniyorum. sende her şeyi boşver'de okumasını öğren konu neymiş ona göre cevap yazarsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Noktalama işaretlerini ve kelimeleri doğru yazmaya üşeniyorsan, elektronik devre nasıl tasarlanır konusuna hiç girme derim...

Elektronik mühendisiyim , 22 yıldır bu işin içindeyim ama hala öğrenmeye devam ediyorum.
Lise temel elektronik kitabı okuyup başlayabilirsin. Başarılar...

https://tr.pdfdrive.com/temel-elektronik-1-e41666632.html

sende sağol da 22 yıldır elektronik mühendisin demeki elektronik temellerini billiyorum ama burdan kimse benim sorduğum soruya cavap yazamamış hadi hayırlısı bakam diğer kişi ne yazacak cevap olarak şunlara şunlara dikkat edebillirsin dememiş veya öğüt vermeden kardeşim bak bu bu şekilde olur temelinde bunlar vardır bak bunu böyle kullanırsan şöyle olur dememiş

Bilgi ağaçta yetişmiyor,
bu tecrübeyi edinmek için nice meşakkatler çekiyoruz,
istifade etmek istiyorsan buna kıymet verdiğini göstermelisin.

Kendini ifade ediş biçimin öncelikle kendine olan saygını gösterir,
sonrada sözlerinin değerini gösterir.

Unutma ki sadece klavye ile iletişim kursan da, yüzümüzü görmesen de
bizlerde annen, baban, ağabeyin, kardeşin, arkadaşın kadar gerçek kişileriz.

Bilgi paylaşmayı sevdiğimiz için buradayız,
derdini uygun bir dille anlatabildiğin sürece elimden geleni yaparım.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...n-Önce-lütfen-forum-kurallarını-okuyunuz.213/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…