eleman ihtiyacı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden ODTÜ.Hacettepe, Boğaziçi isteniyor!
Çünkü bu üniversitelere giren öğrenciler yüksek puanla girerler.
Kolay kolay tesadüfen girilmez bu okullara.Çalışkan öğrencilerdir bunlar.
Zamanı iyi değerlendirirler.Yabancı dil vardır.
Bu okulları özellikle zamanında bitirenler karşı tarafta iyi bir izlenim yaratır.
Bu çocukların geleceğine yatırım yapabilirim düşüncesi uyanır kafalarda.

odtü boğaziçi hacettepe demişsinizde itü ,yıldız varken onları ne yapacaksınız anlamış değilim
Bu tür polemiklere neden olacağını bildiğimiz için yazının devamına ".....ancak yabancı dili çok iyi ise başka üniversitelerden mezun olması seçimi etkilemeyecek" diye bir cümle daha eklemişiz.

Bu tür polemiklere neden olacağını bildiğimiz için yazının devamına ".....ancak yabancı dili çok iyi ise başka üniversitelerden mezun olması seçimi etkilemeyecek" diye bir cümle daha eklemişiz.

itü ve yıldızda yabancı dil eğitimi verilmediği düşündüğünüzü sandığım için böyle bir gaflete imza attınız sanıyorum. zaten bu ilanın da açıkcası kolpa olduğunu düşünüyorum. nasıl bir kurum ki tüm mühendislik dallarından sayısı belli olmadığı kadar mühendis alabiliyor.
mühendis alımları devlette ne zamandan beri üniversite ismi telaffuz edilerek yapılmaya başlandı bunu da merak etmeyim. devletin yetiştirdiği her mühendis devletin gözünde mühendislik işlerini yapabilecek kapasitedir.ayrıca bu sahte bir iş ilanıdır.
odtü ve boğaziçinde fizik mühendisliği yok. napcaz şimdi :)
yazmadım sayın bu mesajı vaktim bol işte

:)bence inandırıcılığı yok hayalı iş ılanı sayın ze tr kusura bakma:)

itü ve yıldızda yabancı dil eğitimi verilmediği düşündüğünüzü sandığım için böyle bir gaflete imza attınız sanıyorum.
Evet doğru söylemişsiniz, İTÜ ve Yıldız da yabancı dil yoktu, benim İngilizce eğitim aldığım yıllarda. Sonradan ingilizce eğitime başlamış olabilir, tabi eski hocalar müsaade ederse yeniler ingilizce anlatacak, eskiler ise ne kadar ingilizce anlatabilieceği meçhul.

Bu tür polemikleri bu forumda başka başlıklarda da görmüştüm. Bu başlıkta da bekliyordum. Şöyle diyelim isterseniz: İTÜ ve Yıldız üniversitelerini sevmiyorum ve birlikte çalışmak istemiyorum. Oldu mu?
zaten bu ilanın da açıkcası kolpa olduğunu düşünüyorum. nasıl bir kurum ki tüm mühendislik dallarından sayısı belli olmadığı kadar mühendis alabiliyor.
Sayısını daha sonra belirleyeceğiz, sadece CV topluyorum demişim. Hemen başvuranı alıyoruz gelin başvurun dememişim. Senin ne düşündüğün de ayrıca beni ilgilendirmiyor. Sadece yaptığın paraziti defetmek için yazıyorum. Ayrıca verdiğim ilan kurumsal değil, kişisel. Yani başvuran kişi benim onayımdan geçmeden alınmayacak.
mühendis alımları devlette ne zamandan beri üniversite ismi telaffuz edilerek yapılmaya başlandı bunu da merak etmeyim.
Benim zamanımdan beri.
devletin yetiştirdiği her mühendis devletin gözünde mühendislik işlerini yapabilecek kapasitedir.
Devletin gözü ile benim gözüm farklı şeyleri görüyor demekki.
ayrıca bu sahte bir iş ilanıdır.
odtü ve boğaziçinde fizik mühendisliği yok. napcaz şimdi :)
yazmadım sayın bu mesajı vaktim bol işte
Hacettepe den alacağız.

Arkadaşlar, bu güne kadar bir arkadaşımız cv gönderdi. ÖSYM aracılığı ile almaya karar verdik. Demek ki özel sektör riskli de olsa devlete kıyasla her zaman cazip.

ya sizler varya sizler imühendisliği bitirdiniz be kardeşim önce türkceyi düzgün konusan muhendislere ihityacı var ülkenin ona bakarsan bende ruscada ingilizcede var ne olacak şimdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,107
Kullanıcılar
451,426
Son üye
abdullahse

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri