En hızlı PLC hangisi?

aynı hatayı bendede verıyor.. yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Dvp-sa plc 3100 steplik programı 0.9-0.11 milisaniye arasında tarıyor.sizce iyimi?
Kolay gele.

PİC Programlama Eğitim CD çekilişine katılmak istiyorum.

Phoenix contac firmasının RFC serisi PLC leri şu anda üretilen en hızlı CPU lu PLC ler olarak biliniyor. 0.001 ms olarak hızları belirtilmiştir. tabi fiyatları da bu hıza uygun bir şekilde yüksektir.

Bende ceyhanII arkadasima katiliyorum. CPU larin hizlarina bakarken verilen hiz degerlerinin programlarinin icerikleri de cok onemlidir. bool, word, float, dword vs. bunlara dikkat etmek gerekiyor hizi incelerken.

Bizim RFC 470 PN 3TX icin bir ornek hiz; (Profinet destekleyen)
"Processing speed 1 K bit statement 0.005 ms"

diğer markaları bilmiyorum ama vipa speed7yi fuarlarda hep kendilerini s7300 ler ile kıyaslarken ve hızda fark atarken görüyorum.
açıkçası hiç cycle time'ı dikkate almam gereken bir iş yapmadım, bu yüzden s7 300 den pek şaşmam.

ne tür bir uygulamada cycle bu kadar önem kazanıyor örnek verebilir misiniz?

arkadaşlar bana kuluçka makinesinin devresi lazım bana yardımcı olabilecek arakadaş varmı acaba yanıtlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

25 nano saniyelik tepki süresi sanırım olayı açıklamak için iyi bir slogan.
Boost Your PLC System: FPGA Programming - Developer Zone - National Instruments videoyu izlerseniz fikir verebilir.

En hızlı programladığın PLC, en hızlı PLC dir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…