Eplan p8 kütüphane 2013 yılı v2.2

adilali

Üye
Eplan p8 v2.2 kullanıyorum elımde olan kutuphanelerı verıyorummm sıstemı nereye kurduysanız symbol ıcınde bunları koplamanız yeterlıdır sonra projelerınıze eklersınız optıons bolumunden

Ekli dosyalar

• eplan p8 kütüphane.rar
    3 MB · Görüntüleme: 831
Elinizde olan sembollerı paylaşın arkadaşlar ugraşmış olabılırsınız vakıt harcamışta fakat yardımlaşma guzeldır 10 yakın sembol kutuphanesı ekledım

kütüphane içinden bi kaç foto

Ekli dosyalar

• ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    100.4 KB · Görüntüleme: 546
  • ScreenShot003.jpg
    ScreenShot003.jpg
    98.1 KB · Görüntüleme: 348
  • ScreenShot004.jpg
    ScreenShot004.jpg
    101.6 KB · Görüntüleme: 319
  • ScreenShot005.jpg
    ScreenShot005.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 287
  • ScreenShot006.jpg
    ScreenShot006.jpg
    99.7 KB · Görüntüleme: 308
Arkadaşım bu sembolleri kütüphaneye nasıl ekleyeceğimizi anlatabilirmisin acaba. Ben sadece SAK ve V-ET sembollerini ekleyebildim diğerlerini ekleyemedim. P8 1.7.2 kullanıyorum.

slm ilk olarak örnek bi proje ac acılan projeyi seç programın ortalarında options tıkla alt secenegınden settings tıkla açılan pencereden projects + yerı tıkla alt kısımından management symbol libraries tıkla sag kısıma bı pencere acılcak ordan bu projede eklenmıs sembol kutuphanelerını gorursun sende eklemek ıstedıgın kütüphaneleri eklersin slk dosyaları

paylaşımın için teşekkürler. kütüphaneyi nasıl ekleyeceğimide kısaca açıklayabilirmisin ben de electric 1.7 var, birde bana gönderilen bir zip halindeki projeyi çalıştırmaya çalışıyorum ama yapamadım yardım edebilirmisin acaba

slm ilk olarak örnek bi proje ac acılan projeyi seç programın ortalarında options tıkla alt secenegınden settings tıkla açılan pencereden projects + yerı tıkla alt kısımından management symbol libraries tıkla sag kısıma bı pencere acılcak ordan bu projede eklenmıs sembol kutuphanelerını gorursun sende eklemek ıstedıgın kütüphaneleri eklersin slk dosyaları

herkes kendine müslüman sanırım elindeki hazineleri vermek istemiyorlar sanırım mezara gitmez onlar paylaşın arkadaşlar

entes sembol.jpg

paylaşımlarınızı beklıyorum

herkes kendine müslüman sanırım elindeki hazineleri vermek istemiyorlar sanırım mezara gitmez onlar paylaşın arkadaşlar

güzel söylemişsiniz. yeni başladım ben de eplan kullanmaya benim için çok faydalı olacak. keşke herkes sizin kadar paylaşımcı olsa. ancak henüz mesajı görmeyen ve zamanla mesajın tarihinin geçmesi sebebiyle göremeyecek olan arkadaşlar da olur onların da günahını almayalım. zaten bu forumda da bu tarz insanların yani bilinçli olarak paylaşımda bulunmayan insanların oldukça az olduğunu düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,880
Kullanıcılar
451,015
Son üye
alperen uğur

Yeni konular

Geri