ESC ile dıştan dönmeli fırçasız dc motor sürme

ibrahim44

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde 30A'lik bir esc ve 18A'lik fırçasız dc motor var. Arkadaşlarıma sordum ve bana bu motoru L298 ile kontrol edebileceğimi söylediler. Acaba bunun tam olarak nasıl yapılacağını bilen var mı? Yani ben direk esc ile motoru birbirine bağlasam L298'in girişlerine nasıl bir bağlantı yapıcam?
Şimdiden yardımlarınız için tşkler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bir sorum daha olucak, yoksa bu fırçasız dc motorun hızı esc'nin gerilim uçlarından aldığı gerilimle orantılı olarak değişiyor mu?

Merhabalar;
Fırçasız motoru L298 ile süremessin. Elinde ESC var zaten. Bu motoru kontrol etmek için adı üstünde electronic speed controller.
Sadece ESC'nin sinyal girişine %10'luk 50hz'de PWM darbesi girmen gerekiyor. Darbe genişliğin 1 ile 2.2 milisaniye arasında olmalı.

http://www.picproje.org/index.php?topic=22478.0

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,190
Son üye
hasanms59

Yeni konular

Geri