Ev aletleri servisliği almak için?

oserder

Üye
arkadaşlar mini ev aletlerinin servisliğini almak istiyorum bulunduğum yerde. örneğin; premier,king,sinbo,kumtel v.s gibi. bu tür başvuruları nereye veya kime yapmalıyım.işyerim ticari olarak basit usulde gerçek usulemi geçmem gerek.servislik alırsam ne gibi getirileri ve götürüleri olur. bu işle uğraşan arkadaşlar tavsiye edermisiniz?

ufak ev aletlerı ılk etapta fazla bı getırı getırmez
basıt usul yeterlı firmaların telefonları var onlardan bılgı alabılrısın kolay gelsın

Uğraştığına değmez Başın çok ağrır.Ama Arzum veya Kumtel olabilir.Fabrikayı ara bir konuş servise ihtiyaçları varmıymış

yetkili servis talepleri direk üretici firmaların pazarlama depatmanlarının taleperi dogrultusunda genişler veya daralır .Kuvvetli bir bayii servisten şikayetci ise bayinin iyi anlaşabildigi bir firma (önerdigi)servis olarak tayin edilir sizin servisliginiz o gün hemen başlar .vergi şu,bu sonrasında ayarlanır.

arkadaşlar mini ev aletlerinin servisliğini almak istiyorum bulunduğum yerde. örneğin; premier,king,sinbo,kumtel v.s gibi. bu tür başvuruları nereye veya kime yapmalıyım.işyerim ticari olarak basit usulde gerçek usulemi geçmem gerek.servislik alırsam ne gibi getirileri ve götürüleri olur. bu işle uğraşan arkadaşlar tavsiye edermisiniz?

Kardeş bende diyarbakır da küçük ev aletleri servisiyim ..King ,verona primier bu üçünü geç yaklaşma bile ama Kumtel ,Blue house ,Arzum ,Rowenta bu markaları da alabiliyorsan al Kumtel benim sözleşmemi dondurdu çünkü TSE istiyor değer mi değer kardeş her ay 700 liram kumtel'den geliyor Blue House işçiliği çok güzel en az 8 en çok 12 lira işçiliği var servislik, abimin dediği gibi fabrikayı arayacaksın ve servis müd. ile görüşeceksin bulunduğun yerde ihtiyaç yok ise yeterli servisimiz var derler, veya bilgilerini aktarabileceğin bir ön sözleşme sana faxlanır sende bilgilerini varsa belgelerini detaylı olarak yazar kendilerine ulaştırırsın .Basit usule gelince basit usul küçük ev aletleri ile uğraşanlar için idela olan bir vergi türüdür yıllık 30.000 lirayı bulan fatura kesmemek şartı ile bu rakamı geçince gerçek usule dönüyorsun, işte o zaman basit usul senin de eğer çocuğun bu işi yapacak ise onun içinde hayal olur gerçeğe dönersin. Esnaflar gerçek usulden korkuyorlar sebebi masrafı çok
Yardımcı olmuşumdur inş. ayrıca ben TSE ye başvuruyorum pazartesi günü.

küçük firmaların servisliğini almanı tavsiye etmem, yedek parça konusunda sıkıntı yaşarsın,
firma arkanda durmaz,ödeme yapmaz,vs...

bu konuda biraz araştırmam var soru hala geçerli mi ???

takip ediyoruz kardeş, araştırmanı paylaşır mısın?

Forum istatistikleri

Konular
129,168
Kullanıcılar
451,517
Son üye
sunucum

Yeni konular

Geri