Fabrikamız için mühendis

Ben araci olmayi sevmem zaten. Sadece is arayan arkadaslara boyle bir ilan var dedim. Aradiklarinda telefonu acan olmamis. Telefonlari acmayacak olanlarda bosuna ilan vermesin o halde

İletişim çağında size ulaşamadım diyen bi mühendis zaten ulaşmasın bize canı sağolsun Allah ona başka işler nasip etsin
Ben ulasamamislar demedim zaten telefonu acan olmamis dedim. Ulasmak isteyen ulasir her halukarda ama bir is yeri telefonlari acmiyorsa dukkanin acik olmasinin anlai var mi

Gecenin bu saatinde bile ulaşıyorsunuz hala ısrara gerek yok anında cevap yazıyorum

Haftada 6 gün çalışma, düşük maaş, asgari ücretten sigorta, sosyal haklar ??? hak getire. Ülkedeki özel sektörün genel olarak mühendise, teknik adama sunduğu olanaklar bu. Ben bunu çok önce fark ettiğim için yönümü değiştirmiştim. Teknik alan dışındakilere çalışanlara bakın, birde piyasada çalışan teknik adama bakın farkı anlarsınız.

Haftada 6 gün çalışma, düşük maaş, asgari ücretten sigorta, sosyal haklar ??? hak getire. Ülkedeki özel sektörün genel olarak mühendise, teknik adama sunduğu olanaklar bu. Ben bunu çok önce fark ettiğim için yönümü değiştirmiştim. Teknik alan dışındakilere çalışanlara bakın, birde piyasada çalışan teknik adama bakın farkı anlarsınız.
Keske her isteyen yon degistirebilse ama o da mumkun olmuyor iste her zaman

Arkadaşlar sosyal hakları sıralayabilirmiyiz ne var aklımızda

lk aklima gelen iki ornegi yazayim. Ucretin muhendis asgari ucerin altina inmemesi ve sigortanin alinan maas kadar bildirilmesi.
EMO nun bununla ilgili yetersiz bir düzenlemesi var. 3600 tl brüt ve sigortanın bu ücret üzerinden gösterilmesi. ne yazık ki buna uymayan ölücü firmalar var.
hatta geçenlerde duydum tubitağın mühendis çalıştır ücretini karşılıyayım projesinde bile mühendise 3000 neti tubitaktan alacaksın 1750 si senin 1250 sini firmamıza getireceksin diye anlaşarak almışlar.
SORARIM sizlere ahlaksızlık değil mi bu

Forum istatistikleri

Konular
129,403
Kullanıcılar
451,929
Son üye
yusufelçi

Yeni konular

Geri