FATEK plc egitim

dabgam

Üye
slm bana fatek plc egitim cd lazim konu altimli turkce boyle bir sey var mi var sa nasil tedarik ederim konya

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba PLC'ler temel mantık olarak birbirine çok benzemektedirler. Bir PLC'yi programlamanın mantığını öğrendiğinizde basitçe diğer plc'lere adapte olabilirsiniz. Bu konuda S7 200 PLC EĞİTİM CD'miz işinize yarayabilir.

Forumda Fatek kullanım dökümanlarını bulabilirsin ve indirebilirsin.

Ayrıca Fatek PLC Konya Bayii Öz Samur Elektronik'ten detaylı bilgi ve dökümanada ulaşabilirsin.

Öz Samur Elektronik
Oto Parçacılar Sitesi, Boyluca Sokak C Blok No: 32 KONYA
Tel.: (0332) 233 82 72
235 03 24
Fax: (0332) 236 05 41

Bir Fazlı AC Motorların Sürekli ve Kesik Çalıştırılması
işlemini gerçekleştiren programın ladder diyagramını yapabilecek arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

fatek nasıl telemekanikle kıyaslarsak ne fark var ?

Telemekanik PLC hiç kullanmadım desem yeridir, sen bana Telemekanik PLC ile yapabileceklerini anlat, bende o özelliklerine karşılık gelen FATEK PLC özelliklerini anlatayım. Bir karşılaştırma çıksın ortaya, hem sen hemde ben öğrenmiş olalım.

fatek de haberleşme sorunu yaşıyorum bilgisi olan varmı veya ayrıntılı bir dökümanı olan varmı kolay gelsin,

plc-plc

Forum istatistikleri

Konular
128,894
Kullanıcılar
451,038
Son üye
teknoinfo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri