Faz birleştirici ve elektrik hattı üzerinden internet

bende kablosuz ağdan yanayım ancak ii bir şifreleme şartıyla diğer türlü biraz maliyeti artacak gibi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
nasıl faz üzerinden internet dağıtılabiliyor anlayamadım

sein dediğin izaasyon trafosu gibi bişiy ozaman üç faz girip tek faz almak basit bi iş ozaman tabi oysa eğer

Enerji kalitemiz artsa...
Yüksek gerilim hatları üzerinden, şalt sahaları kendi aralarında sesli görüşme yapabiliyor... Kuranportör ile...

Yukarıdaki paragraf buradan:
http://megep.meb.gov.tr/mte_program_modul/modul_pdf/523EO0168.pdf
alıntıdır...

neden elektirik kablosunu kullanmak gerektiğini anlayamadım ya kablosuz yada kablolu sistemi deneyin internetin kendine has kablosu var.Çorba kaşık la icilir çatalla icelemez vede cok zor olur diyecem teknolojiyi izleseniz vede elektroniği eloktronik araclarıyla elektiriği elektirik aaclarıyla kullansanız bence daha iyi olur......

Düşünsenize...
Enerji, telefon, internet, TV, radyo ve daha pek çok şey tek hat üzerinde...
Ne kadar çok kablo tasarrufu olur... Ne kadar çok emek tasarrufu olur...

Bugünkü teknoloji ile mümkün olmasa da, gelecekte olmaması için bir sebep yok...
Kuranportör sistemi geliştirilebilir...
Elektrik mühendisi arkadaşlar, alın size misyon...

onlin sen bana yardım edebılırmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…