Fen adamlari

Öncelikle tüm Forum Üyelerini Selamlıyorum.DEĞERLİ ARKADAŞLAR Başta Kontrolkalemi,Meslekidenetim,Elektrikforum,elektrikçim web sitelerinde meslektaşlarımızla bilgilerinizi paylaşma adına verilen emeklerinize sonsuz teşekkür ederim.
FEN ADAMLARININ Şu an yetki sınırlarının sınıflandırılmasında( 1grup. 2grup. 3grup. ) fen adamlarının 30-40yıl önceki 1 dairenin kurulu güç ile 2000 yıllarda ki 1 dairenin kurulu güçü.... 3-4 KW olan bir dairenin günümüzde14-16 KW olması. Fen adamları dar alanda paslaşmaya devam etmemeli. Efendiler Siz Hayatınızda Mebus Olabilirsiniz, Bakan Olabilirsiniz,Hatta Cumhurbaşkanı Olabilirsiniz. Fakat Hiç Bir Zaman SANATKAR Olamazsınız.
ADALETLİ bir şekilde KALKINMA Adına.

Coşkun Emre güzel bir konuya temas ettin.
Herkes hangi amaçla eğitim alıyorsa o alanda çalışmalı.
Teknisyen teknisyenlik yapmalı,mühendis proje yapmalı,öğretmen öğretmenlik yapmalı.
Bu konu aslında "pastanın paylaşılması" ve siyaset ile alakalı bir konudur.Teknik ile uzaktan yakından
alakası yoktur.

Sn elek.İlgine ve Paylaşımın için Teşekkür ederim.

ben meslek lisesi mezunuyum ama kendime ait bir proje yaptım ve patentini aldım bence beyni ve düşünceyi sınıflandıramzsın bırak beyin özgür kalsın herkez her istediğini yapsın iyi olan ayakta kalsın doğanın kanunu

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri