Forum yönetimine

rıfat19

Üye
Merhabalar
Birbuçuk ay önce s7-200 plc eğitim cd si kazandım .Gerekli iletişim ve ulaşım bilgilerini acilstop adlı yönetici üyeye belirttim.Ben eğitim cd sinde değilimde en azından mail olarak geri dönüş olmalıydı,şu günde ulaşır veya eğitim cd si veremiyoruz gibi...
Bunu bir sorumsuzluk olarak kabül ediyorum.

Bilginize sunarım...

Elinize ne zaman ulaşırlığı konusunda bizimde yetkimiz dışında.Sponsor firma ile sıkıntılar olduğundan yeni çekilişlerde düzenlenmiyor.Bana mail gönderen her üyeye cevap yazılmıştır.Bizler gereken sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Sizde bana mail atsaydınız gerekli açıklamalar yapılırdı..

Size forumdan ve diğer mail adresinizden gereken bilgileri gönderdim zaten.Bana işin bilincinde değilde işin savunmasındaymışsın gibi geliyor.

Elinize ne zaman ulaşırlığı konusunda bizimde yetkimiz dışında.Sponsor firma ile sıkıntılar olduğundan yeni çekilişlerde düzenlenmiyor.Bana mail gönderen her üyeye cevap yazılmıştır.Bizler gereken sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Sizde bana mail atsaydınız gerekli açıklamalar yapılırdı..

Bana mail atan herkese cevap verildi dediniz ama cofasonun yarısmasında bende kitap kazanmıstım ve gerekli bilgilerimi size göndermeme rağmen ne bir geri dönüş oldu nede bilgilendirme.Ayrıca burada dile getirilen her olumsuz olayı kabul etmeyişiniz anlamıyorum.anlatmıs yada unutulmuş denmei bu kadar zormu burada her konuda bir sorun paylasıldıgında cözüm getirilecek yerde sorunu paylaşan üyeler hatalı oluyor nedense....

Size forumdan ve diğer mail adresinizden gereken bilgileri gönderdim zaten.Bana işin bilincinde değilde işin savunmasındaymışsın gibi geliyor.

Kesinlikle katılıyorum söylediklerine.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bekirkaan kitabin elinize ulasmadigini soyluyorsunuz vede mail attiginizi soyluyorsunuz
fakat bugun bir uye bu konuda bir mesaj yazana kadar neden beklediginizide acikcasi anlamis degilim bu konuyu eger diger uyemiz gibi sizde buradan belirtmis olsaydiniz bukonuda size mutlaka aciklama ve arastirma yapilirdi.

Sizler bana iletişim bilgilerinizi attığınızda sponsor firmaya iletişim bilgileri gönderildiğinde size mail gönderiliyor.Forum olarak yapılan tüm çekilişlerdeki hediye takibini üyeler bize döndüğünde yapabiliyoruz.Bana mail atan her uyeye gereken bilgilendirme yapılmıştır.Siz konu açmak yerine bana mail atsaydınız,mutlaka sizede cevap yazılacaktır.Siz çekilişte bu hakkı kazandığınızda bunun karşılığı olacaktır.

Bana mail atan herkese cevap verildi dediniz ama cofasonun yarısmasında bende kitap kazanmıstım ve gerekli bilgilerimi size göndermeme rağmen ne bir geri dönüş oldu nede bilgilendirme.Ayrıca burada dile getirilen her olumsuz olayı kabul etmeyişiniz anlamıyorum.anlatmıs yada unutulmuş denmei bu kadar zormu burada her konuda bir sorun paylasıldıgında cözüm getirilecek yerde sorunu paylaşan üyeler hatalı oluyor nedense....
Syn bekirkaan,kitabı kazanıpta bana dönüş yapmazsanız,ben size hediyenin ulaşıp ulaşmadığını bilemem.Hediyesi eline ulaştığında dönüş yapan veya sorun çıkıpta bana mail atan bir çok uyemiz var.

Konuyu ben açtımda daha önce mail attım di-yo-rum.
Hadi sen doğru söylüyorsun eeee yaaaaani...
Tek bir ihtimal var oda mail giderken yolda pusu kurmuşlar.
Ama enteresandır hepsinede ...

Saygılarımla...

R.....

Sayın rıfat19 ve Sayın bekirkaan lütfen daha sakin olalım bir yandan hediye verip diğer yandan hakkınızı gasp etmeye çalışmayız. Hediyelerin ulaşması ile ilgili bir sıkıntı varsa bu sıkıntıyı daha sakin bir şekilde dile getirsenizde emin olun aynı şekilde ilgilenilecektir. Hediyelerin ulaşması ile ilgili başka sıkıntısı olan üyelerimiz varsa eğer onlarda buradan bildirsin biz bir araştırma yapıp sıkıntının nereden kaynaklandığını bulmaya çalışalım.

Konuyu ben açtımda daha önce mail attım di-yo-rum.
Hadi sen doğru söylüyorsun eeee yaaaaani...
Tek bir ihtimal var oda mail giderken yolda pusu kurmuşlar.
Ama enteresandır hepsinede ...

Saygılarımla...

R.....

sn. rıfat;

Bu şekilde alaycı bir tavırla mesaj yazacağınıza bir önce attığınız maili tekrar atarsınız ki bizim maillerimizdemi sorun var yoksa başka bir yerdemi. Yada mail server spam olarak mı kabul etmiş!..

Sayın rıfat19 ve Sayın bekirkaan lütfen daha sakin olalım bir yandan hediye verip diğer yandan hakkınızı gasp etmeye çalışmayız. Hediyelerin ulaşması ile ilgili bir sıkıntı varsa bu sıkıntıyı daha sakin bir şekilde dile getirsenizde emin olun aynı şekilde ilgilenilecektir. Hediyelerin ulaşması ile ilgili başka sıkıntısı olan üyelerimiz varsa eğer onlarda buradan bildirsin biz bir araştırma yapıp sıkıntının nereden kaynaklandığını bulmaya çalışalım.

İşte bu... bir yerlerde, birşeylerde hata olabilir, önemli olan da bu hatalara iyi niyetle yaklaşıp telafi etmeye çalışmaktır.
Arkadaşların sorununa çözüm bulma çabalarınızı alkışlıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,754
Son üye
vedatsever5454

Yeni konular

Geri