Forumun CILKI Çıkmış, tadı tuzu kalmamış.

Bu durum . ( İşverinin işe alacak kişiyi sınaması gibi . )

Konuyu açan soru sormayı ve konuyu açan verilen cevaba karşılık cevap vermeyi bilmiyor .
İletişim bozukluğu !!!
Soruyu soran kendini cevap verecek kişi yerine koymuyor .
Diğer bilğilendirilmeler sizden .

Kolay gelsin Sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Güldürdün ustam, dedektif gibisin. Ancak benim burdaki eleştirim, konuyu bodoslama, dambadan, tepeden iner gibi soru soranlara. Adam yazmış, hemen lazım, yarına yetiştirmem lazım gibi... Önce bi forumu selamlarsın, sorunu sorup sonunda da şimdiden teşekkür ederim, yardımcı olabilir MİSİNİZ, gibi gibi nezakette bulunursun, burada bunu demek istedim. Birde adam oraya bişeyler yazmış, dönüp okusa kendiside ne yazdığını anlamayacak, haydi imla, nokta virgülleri geçtikte, yazıyı 3 - 5 kez okuyorum neyi sorduğunu anlayamıyorum. Bu eleştirimde sözüm bunlara. Yoksa bir adi anahtarın veya bir duyun nasıl bağlanacağı gibi basit soranlara lafım yok, çünkü bir zamanlar hepimiz bu soruları sorup öğrenmiştik. Yeri gelmişken, bana bıkmadan usanmadan sorularıma cevap verip öğreten Adana' lı Lokman Ustaya, Maraş' lı Hasan Ustaya, şu ünlü devremiz yıldız üçgeni bıkmadan usanmadan defalarca anlatıp öğreten Çorum İskilip veya Uğurludağ' lı Erol Ustama buradan selam olsun. Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. Saygılar.

Son düzenleme:
Şimdi biz bu arkadaşa ne yapalım?
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/tek-yönde-elektrigi-kesecek-role.151874/page-3#posts
Yardım edeyim dedim sistemin bileşenlerinin, bağlantılarının fotoğrafını istedim bileşenleri fotoğraflamış ama bağlantılar yok. Ya yazdığımı okumadı ya okuduğunu anlamadı yada içini açıp bağlantıları fotoğraflamak zoruna gitti. Birde fotoğraf çekmiş ama hangisinin neresi olduğunu yazmaya zahmet etmemiş işin yoksa fotoğrafa bakarak anlamaya çalış. İşte böyle böyle birikiyor...
En güzeli görmezden gelmek.​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…