Gebze'ye sürekli ulaşım?

e-dogan

Üye
İyi geceler arkadaşlar ,
pazartesi Gebze plastikçiler sanayide staja başlıyacağım. Staj yapacağım firmanın servisi yok , bende izmit' te ikamet ediyorum. Bu yüzden her gün Gebze 'ye gidip gelmek zor ve masraflı olacak biraz. Bu sebeple izmit'ten gebze'ye servisi olan bir firmanın servisine binerek en azından Gebze 'ye kadar gitmek gibi bir düşüncem var , yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim

kardeş kocaelide bulamadın mı bayada yol var ve zahmetli maddi imkanıda zorlayıcı servislerin kabul edeceğini sanmıyorum zira kişi başına hesap yapıyorlar tabi şansını denemen lazım bunun için servis firmalarıyla konuş görüş bence.

sağol cevapladığın için.
ama bulamadım başka staj yeri , artık gidip gelmeye çalışacağım yapabildiğim kadar sanırım başka çare de yok gibi

firmayla görüş insanlık öldümü bari yol ücretini karşılasınlar yada aile büyüklerinden arkadaş çevrenden servisci tanıdığı olan varsa makul bir ücretle senide alabilir herşey paramı bu devirde bol şans kardeş sana ben darıcadan gidip geliyorum o tarafta olsam gel benle derdim bende güzeller organizede çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…