Gelecek kaygısı hk.?

Lise sonda staj yaptıgım için o tarihte sigorta girişim yapıldı.. Tavsiyen için Teşekkür ederim..

Hocam ben de seninle aynı kaderi paylaşıyorum şuan elektrik öğretmenliği 2 sınıfına geçtim.Benim de kafam çok karışık okuldan mezun olup atanamazsak,piyasada iş bulabiliriz ama hak ettiğimiz ücreti alacağımızdan emin değilim.öss ye baştan hazırlanmak başlı başına bir sorun olabilir o yüzden üniversitemi bitirip mühendislik tamamlama eğitimini almayı düşünüyorum işin açıkçası.Birde katsayının kalkması ile birlikte meslek liselerine olan talebin artacağına inanıyorum.Bu sayede Teknik öğretmen atamalarının gerçekleşeceğine inanmaktayım.Tabi buna bağlı kalmıyorum sürekli ingilizcemi geliştirme gayretindeyim sana da tavsiye ederim

Stajda yapılan sigorta SSK başlangıç sigortası olarak kabul edilmiyor!
Gerçi 2008 mayıs veya ekim ayından sonra yapılan ilk sigortalarda emeklilik yaşı çok uzuyor ama
yinede bilgi olsun diye hatırlatalım..
Lise sonda staj yaptıgım için o tarihte sigorta girişim yapıldı.. Tavsiyen için Teşekkür ederim..

Evet roksy dediklerine katılıyorum. bende atamalardan ümitliyim artık. İngilizce eğitimi ve bu mesleğin dallarındaki kurslara katılarak kendimi geliştiriyorum zaten.
Haklısın elek öyleymiş. 2008 in ekim ayında sigortalı bir işe girmiştim. Umarım bir sorun oluşmaz. Teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,931
Kullanıcılar
451,107
Son üye
Xte13

Yeni konular

Geri