Gelecekten Endişeliyim.

Hepar_-_

Üye
merhabalar ben 19yasinda yeni liseden mezun oldum ve gelecekten daima korkuyorum. is tecrubem yok olsa da bir aile gecindirebilmeyi dusundukce sevicm kalmiyor. cok mu takintiliyim

Geçmişten utandığımz gibi gelecektende endişeliyiz ne yazıkki.Birçok insan için geçerlidir.Hayatını bulunduğun gün bil hatta bulunduğun an bil.Geçmiş ve gelecekle alakanı kesme ama geçmişten pişman gelecektende endişe etme.Bu hastalığın ilacı bu.İsteyen denesin.

daha çok gençsin bu yaşta böyle takıntıları bırak zamanla her şey varacağı yere varır sen elinden geleni yap çalış her şey olur biraz daha olgunlaş ondan sonra hasadı toplarsın slm

İş tecrübesi zamanla oluşacaktır. Önemli olan bir yerden başlamaktır. Hadi Startla kendini.

muhurlememi yaptm startlayacagm ama ilk sinavima girdikten sonra

Değerli kardeşim ,hayatın önemli bir dönemecindesin,temkinli ve karamsar olman normal.Tüm bunlar geçicidir, hayatın bize neler hazırladığını hiçbirimiz bilemeyiz.Siz hayatla olan randevunuza hazırlanın önünüze çıkan fırsat ve engelleri gerektiği gibi karşılayın.Yaşım 44, iş hayatında sıfırdan zirveye zirveden sıfıra gidip gelen insanları bilirim,yaşadığım şehirde bir piyasa elektrikçisi arkadaşımız çok düzgün bir iş hayatı kurdu.Çok iyi durumu vardı sıfırı gördü,sonra bir şantiyede elektrikçi olarak işe başladı, o şantiye arkadaşı bırakmadı şimdi yurt dışında aylığı 6000 dolar formen olarak çalışıyor.Bir başka arkadaşımız genç yaşta yaptığı işlerle (bina tesisatçılığı) 2. 3. evini aldı.Hayat herkese aynı şartları sunmaz ama size sunulan fırsatlar karşısında siz hazır değilseniz o zaman kaybeden siz olursunuz.Siz rızkınızın peşinden koştuğunuz gibi rızkınız size doğru daha hızlı koşar,ALLAH yar ve yardımcınız olsun, size hayırlı bol kazançlar ve başarılar dilerim.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…