Gemo'larla ilgili bilgi alabilir miyim?

Merhabalar...
1. sorum:
Gemo Akıllı rölelerde kabloyla program çekmek mümkün müdür?
2. sorum:
Ben bir programla uğraşıyorum da cnt(counter) ile 7 çıkışımı sırasıyla çalıştırıp başa dönecek
yani start alınca 1. çıkış her bir pulse şeklinde (1 saniyelik geliyor sinyal) gelen sinyal ile 2. çıkışa geçecek
her sinyal ile 7. çıkışa doğru gidecek ve başa dönecek biz stop verene kadar sonsuz döngüde kalacak.
Gemo'ya pek hakim olamadığımdan sanırım tıkanıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar...
1. sorum:
Gemo Akıllı rölelerde kabloyla program çekmek mümkün müdür?
2. sorum:
Ben bir programla uğraşıyorum da cnt(counter) ile 7 çıkışımı sırasıyla çalıştırıp başa dönecek
yani start alınca 1. çıkış her bir pulse şeklinde (1 saniyelik geliyor sinyal) gelen sinyal ile 2. çıkışa geçecek
her sinyal ile 7. çıkışa doğru gidecek ve başa dönecek biz stop verene kadar sonsuz döngüde kalacak.
Gemo'ya pek hakim olamadığımdan sanırım tıkanıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar...

1.cevap : GEMO içerisindeki programı çekemiyoruz..( Geçenlerde aynı sorunu yaşadık.).

Program çekememek bir "sorun" değil, bu özellik malasef yok

teşekkür ederim bilgi için.
2. soru için bir yardımı olacak olan var mı acaba?

Forum istatistikleri

Konular
129,093
Kullanıcılar
451,398
Son üye
ilkercan00

Yeni konular

Geri