GSM Modülü Yardım

:))yorum yazsammı acaba python yazılımını gorunce dayanamadım python bu yazılımla ılgılı yorum yazacak kimse yokmu

telit içindeki python ile ilgili çalışmanız varsa paylaşın bizde faydalanalım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Somo4d modul turkıyede 100tl buldum sparkfun dan kargo dahıl 60Tl aldım ılgılenen varsa ucuza alabılır.Yavas yavas parcaları toplamaya basladım

Somo4d modul turkıyede 100tl buldum sparkfun dan kargo dahıl 60Tl aldım ılgılenen varsa ucuza alabılır.Yavas yavas parcaları toplamaya basladım

çok pahalı almışsın çinde waytronics firması üretiyor 2$ dan aldım ben. bir proje için 100 adet almıştım.keşke almadan buraya yazsaydın neyse sağlık olsun.aldığın yer sparkfun türkiye temsilcisi robit teknolojimi?

somo4d aldıysan sorun yok devrede onu kullandım. telit modul için epsilon teknolojiden 20eruo ya alabilirsin. mırın kırın ederlerse LTE elektroniktede var ordan alabilirim de hemen fiyatı kırarlar.

selam bu EPSİLON firması nasıl bir firma bu firmayla çalişan varmı

telit modullerı birakacağız demıştı dilber hanım sim900d modullerı aldık dedı teklif istedım teklif veremedı bende istanbuldan aldım :)kafamda soru işaretı bıraktı madem tedarık edemıyorsun neden distrıbıtoru biziz dedı onu anlamadım :)telitmı afedersın kakalamak istedı:)

valla bana sorarsanız sim900 den uzak durun derim. kullanan arkadaşlarım oldu kendi kendine reset probleminden bahsettiler.
telit ile 3 senedir proje yaptım daha bir tane geri gelmedi. önceden gm862 kombo gps/gprs kullanıyordum şimdi yeni ürünleri gl865dual kullanıyorum çok memnunum.boyutarda çok küçük. birde LTE firması var serdar bey var ordanda temin edebiirsiniz.
telitte ayrıca autobaud özeliği var hangi baudrate data gönderirseniz ona kendini kuruyor. bir kere AT yazmanız yeterli hemen algılayıp baud ayarı yapıyor.

serdar soyer mı o arkadaşla goruştum yanlız LTE fırmasında değıldı başka bır fırmadaydı telit veya sagem pazarlıyordu yanılmıyorsam sagem aldım ondan sim 900 şuana kadar yaptıklarımda sorun çıkmadı inşallah çikmaz :)GSM modullerde türkiyede piyasası tam oturmadı çok buyuk fiyat aralıkları var yüksek fiyat çekenler yola gelene kadar sim900 a devam yaptığım cihazlardada sorun yok

valla bana sorarsanız sim900 den uzak durun derim. kullanan arkadaşlarım oldu kendi kendine reset probleminden bahsettiler.
telit ile 3 senedir proje yaptım daha bir tane geri gelmedi. önceden gm862 kombo gps/gprs kullanıyordum şimdi yeni ürünleri gl865dual kullanıyorum çok memnunum.boyutarda çok küçük. birde LTE firması var serdar bey var ordanda temin edebiirsiniz.
telitte ayrıca autobaud özeliği var hangi baudrate data gönderirseniz ona kendini kuruyor. bir kere AT yazmanız yeterli hemen algılayıp baud ayarı yapıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri