Havuz Led Aydınlatma Gerilim Hesabı

Arkadaşlar Elimde Led ile Havuz Aydınlatma Projem var Ancak Hesabımda Bazı yanlışlıklar Çıkıyor Eğer Aramızda Daha Önce Havuz Aydınlatması yapmış Birisi varsa yardımcı olabılırmı !

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşım bikaç otelin havuz lamba tesisatının yapımında görev yaptım daha açıklayıcı olursan yardımcı olmaya çalışırım

Arkadaşlar Elimde Led ile Havuz Aydınlatma Projem var Ancak Hesabımda Bazı yanlışlıklar Çıkıyor Eğer Aramızda Daha Önce Havuz Aydınlatması yapmış Birisi varsa yardımcı olabılırmı !

Hata yaptığını düşündüğün yerleri açık olarak yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.

Arkadaşlar güneş panelleri ile invertör kullanamdan ledli çevre aydınlatması yapmak istiyorum.

İnvertör olmadığı için DC gerilim ile 280w elimdeki güç ile çevreyi aydınlatmak istiyorum. Sistem gerilimi olarak 24,48v hangisini seçsem daha veriöli olur. Birde DC gerilim için gerilim düşümü hesabı, hangi armatürle nekadar alan aydınlatırım. olaması gereken lüx değeri.

Bu konuda elinde döküman olan, bilgisi olan, kaynak belirtebilecek olan varsa çok sevinirim.

slm ustala 150 mt kadar şeritled ile bi iş yerin stant aydınlatması yapacagım şeritleri serimi bağlayacagım paralelmi birde tek trafo ile baglayabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…