Haydi gelin fotoğraflarımızı koyalım...

Ekli dosyayı görüntüle 13996Ekli dosyayı görüntüle 13997

Otomasyon"https://www.facebook.com/photo.php?v=733325763365891&set=vb.623911557640646&type=2&theater"]TRT HABER'in VİDEOSU[/URL]

Son düzenleme:
Tebrikler ustam, başarılarının devamını diliyorum. Televizyona çıkmak insana ayrı bir zevk, heyecan veriyor.

Sn digitalist ustam eline koluna sağlık harika işçilikler ve süper bir hobi. Şapkalı fotoğrafınızla amerikan artistlerine benzemişsiniz MAAŞALLAH

Sn digitalist ustam eline koluna sağlık harika işçilikler ve süper bir hobi. Şapkalı fotoğrafınızla amerikan artistlerine benzemişsiniz MAAŞALLAH

Hakan ustam bir foto yükle de mübarek yüzünü görelim. Güzel yüzünden bizi mahrum etme.

Abi bizde senin suanki durumuna geebilsek keske ya insallah allahin izniyle onumuzde cok yol var daha)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu konuyu açtıgım zaman çoğu kişi foto yükler sanmıştım...

Soldan sağa; ahmet usta, öner usta, suat usta (yaşlı kurt) size forumdaki herkeze saygılar hocam...

Foto yan oldu ama kusura bakma

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi bizde senin suanki durumuna geebilsek keske ya insallah allahin izniyle onumuzde cok yol var daha)

İnşallah Öner... Allah sağlık, sıhhat, afiyet versin de... Şimdi siz testiyi doldurmaya bakın, 50sinden sonra testideki su lazım olacak, Bu su; ilk önce bilgi birikimi, dürüst ve güvenilir bir nam, unutulmaz eser, vatana millete faydalı evlatlar ve en son para...

Haa..! bir de "...şu anki durumuna gelebilsek..." diyorsun da, sen benim şu anıma elbet geleceksin, ama ben senin durumuna gelmem imkansız. Yaşının, gençliğinin değerini bil kardeşim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…