Hdd 1 dk çalışıp duruyor

Elinize sağlık tebrik ederim. İlk başta saçmalardan seçmeler buyurun bakalım diye içimden geçirmedim desem yalan olur. Video paylaşırsanız çok memnun oluruz
kızma amcası yaa, hiç değilse benim gibi psikopat değil. ben çalışıyor mu diye yaptığım şok aletini üzerimde denemiştim

Deneyler yapmak iyidir.Bazen yaptıgımız saçma denemelerden de faydalı bilgiler elde edebiliriz.

şimdi burada paylaştığımla söylediklerinin kıyas edilmesi zaten hata , ben atıl durumdaki bi hdd ev ortamında bir takım işler için kullanılabilirliğini gösterdim sadece , profesyonel aletlerin yerine bunu kullanmak gerekliymiş gibi algılanmasın.
Elinize sağlık tebrik ederim. İlk başta saçmalardan seçmeler buyurun bakalım diye içimden geçirmedim desem yalan olur. Video paylaşırsanız çok memnun oluruz
tşk ederim , akşamki heycanla bi çırpıda ne kadar ağzı bozuk tornavida varsa hepsini elden geçirdim , videoya eklemek aklıma gelmedi ama benzer ihtiyaç tekrar olursa videoda çekerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…