HMI Şifre Kırma

AR|GE

Üye
ARKADAŞLAR ACİLEN HMI DAN UPLOAD SIRASINDA EKRANA GELEN PASSWORD'U KIRMAM VEYA ATLAMAM LAZIM,YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...herhhangi bir program ismi veya link olabilir.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
programı upload edip özel msj atarsan bakabilirim

arkadaşım programı upload edemiyorum tam o esnada ekrana geliyor birden,zaten programı çekebilsem uğraşcam üzerinde ama çekemedim...(ekran hitech eski modellerden)

anladım program makinede ben pc de zannettim eğer paneldeyse zor
pc de olsaydı yardım edebilirdim belki kolay gelsin

ARKADAŞLAR LGCOMSPY porgramını nasıl bulabiliriz nette ruslardan buldum ama indiremedim,elinde olan varsa veya link bulan yardımcı olabilirmi...

Eskiden bu işlere bulaşmış birisi olarak Cpu'da tutulan şifreleri kırmak zor olabilir.
Çeşitli debuggerler ile Windows ortamında başarılı sonuclar almak mümkün fakat bu ne yazıkki anlatılacak kadar basit degil.

MODEL: PWS 1711-STN
VERSION: V12-28-20

aynı sorun beijer ht60 dada var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…