insıght programı ve yazılmı hakkında bilgi,

arkadaşlar ınsıght programı hakkında çalışıyorum ısıtma ve sogutma sistemini kontrol ediyorum ama yazılım olarak çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

______________________________________________________________________________________________

insıght programı yazılmı hakkında biraz bilgi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

______________________________________________________________________________________________

Arka arkaya mesaj atmak forum kuralları geregince yasaktır.
Lütfen degiştir butonunu kullanarak mesajınızı yenileyiniz.

Konu başlıgı, "insıght programı ve yazılmı hakkında bilgi, " olarak degiştirildi,

Düzenleyen: Blacktooth

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
insıght programının hangi revisionunu kullandıgına baglı cünkü programların revisionları degiştikce program sekillleri ve degişiklik uygulamarı var

insıght programının yazılımında bişi yok istenilen sekilde grafikleri hazırlıosun verilen teklifde görüldügü üzere noktaları yazılır gnelde (ÖRN: ANA_MENU) tarzında sayfa isimleri ve grafikleri hazırlanır hazır paket programlar war onlara göre uyarlanarak hazırlanır ilk önce test edilir bi eksklik veya yanlıs warmı die hata yoksa kullanıcıya sunulur... program yazılımında ise mesela bi klima santralini örnek alnırsa on/off butonunu actıgınızda ilk damperlere konumlama wer sonra aspiratoru calıstır sonra vantilatoru calıstır kayıs bilgisi gelmez ise on/off butonunu kapa ve psta(bilgi kösesi) arıza yaz ve alarm history penceresine yaz seklinde yazılır... programlar paket şeklinde olur genlde...

hocam insıght simensin programı kilit olmadan çalışmaz o bakımdan programın lisansını almadan hobi olarak uğraşamazssın

Arkadaşlar kullanmakta olduğum insıght siemens otomasyon programını açamıyorum. Sanırım dosyalardan birkısmı zarar görmüş olabilir.Kurulum cd si olmadığı için sistemi manuel çalıştırmak zorunda kaldım. Bu programı nasıl eski haline getirebilirim yada bu programı bulabilirmiyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım işletmenizde bulunan otomasyon bilgisayarını kurcaladınız ve sonuç daha önce çok karşılaştığım bi durum. Bir an önce sistemi kuran firma ile irtibata geçip servis isteyin back-upları vardır mutlaka. buradan bir şey yapamazsınız. bekledikçe bütün binayı sürekli tavaf eder hemde fazla sarfiyat yapmaya devam edersiniz.

Arkadaşlar kullanmakta olduğum insıght siemens otomasyon programını açamıyorum. Sanırım dosyalardan birkısmı zarar görmüş olabilir.Kurulum cd si olmadığı için sistemi manuel çalıştırmak zorunda kaldım. Bu programı nasıl eski haline getirebilirim yada bu programı bulabilirmiyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba hikmet bey bana ulaşırsanız bu konuda size yardımcı olabilirim. [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
129,310
Kullanıcılar
451,753
Son üye
DursunB

Yeni konular

Geri