inverter frekans ayarlaması

omron varispeed f7 inverterde kakış hanında 2 farklı frekans kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim örneğin 50 saniye 10 hz de daha sonra 50 hz de çalışmak istiyorum

kardeşim kullanma kllavuzunda çift rampalı kalkış parametreleri vardır oku anlarsın

Bahsettiğin kalkış zamanları gerçekten önemliyse zaman rölesi kullanıp 2 farklı frekansta kullanman en kolayı gibi ,yok önemli değilse uzun kalkış süreleride işini görebilir.

cihazın parametrelerinde dijital girişlere karşılık seçtirebileceğin parametreler var bu seçilen parametrelerin içine yazdığın frekanslarda ilgili giriş geldiğinde seçilmiş olur zamanlama konusunu plc zaman rölesi gibi bir cihazdan bu dijital girişlerden farklı bir parametreyi dolayısıyla farklı bir frekansı seçtirmiş olacaksın.tabi bu frekansları uygulamaktan ziyade parametreleri bir güzel okumalısın çünkü bu frekanslar pot ilemidijital girişler ilemi uygulanacak seçmezsen çalışmaz yine kafana takılan biryer olursa yardımcı olmaya çalışalım..

ben dwell diye fonksiyon buldum 2 farklı frekans ayarlaması yapıyor ama 5 hz yani birinci frekansımda en fazla 10 saniye kalıyor bana lazım olan en az 1 dakika gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…