Isı kontrol hakkında yardım...

ısı varsa 2x1.5 silikonlu kablo ısı yoksa 2x1.5 ttr kablo çalik spiral boruya geçirmek size kalmış yaparsanız ömrü artar

bağlantıya gelince

2 beyaz ucu müşterek bağlayın aynı kabloya maviye diğer kırmızı uç kahveye enda 7420 ye ise pt100 giriş kısmına girin okumaz ise ters çevirin yine okumaz ise pt100 girişi 3 uçlu ise ya ayarlardan 2 uca çevirin yada 2 ve 3 nolu uçları birleştirin ben genelde emko kullandığım için emko bağlantısından yola çıkarak anlattım

Selam üstad,Pt100 ü kontrol cihazına bağladım ama ekranda PFA yazıyor ısıyı göstermiyor,etc7420 nin kitapçığında PFA yı aşırı sıcaklık veya Pt100 açık devre diye açıklıyor.Soğukkende aynı şekilde yazdığına göre sıcaklıkla alakalı değil.Pt100 açıkdevre olayının çözümü nedir acaba bir bilginiz var mı?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
etc7420 servisini ara saha desteği iste kalibrasyon yaptırırlar

Forum istatistikleri

Konular
129,309
Kullanıcılar
451,753
Son üye
DursunB

Yeni konular

Geri