Kaçak Akım Rölesi atıyor

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yani diyorki 85 tane! konu açmana gerek yoktu..................
Yeni konu açmadım ki? Bir başka üye sormuş, onun konusunun altına kendi sorumu sordum. Ayrıca, internette sorunuma cevap ararken bu siteyi buldum. Üye olma sürecinden sonra aynı sorunları ve cevapları gördüğüm ilk konu başlığına da yazdım. Ayrıca; yazmanın ne sakıncası olabilir ki? Bu durumun verilen örnekle alakası yok! Çünkü; birden fazla benzer konulara yazılan aynı sorunun cevaplanma şansı, sadece bir konuya yazılan sorunun görünme ve cevaplanma şansından daha yüksektir.
Bu gibi gereksiz konulara yazı yazarak, forumu meşgul etmek, üyelerin vaktini almak da işin cabası...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…