Kablosuz Elektrik

şimdi benim anlamadığım havadan elektrik çarpar mı bize bu sistemle? öyleyse bu iş bize göre değil derim

peki havadan elektrik çarpma olayları olmaz mı bence bizde olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar her yeni çıkan elektrikli icad bizlere yeni iş kapısıdır. Kablo tamamen ortadan kalkmaz-kalkamaz ama o sistemi kuracak birilerine ihtiyaç olacaktır.

ya rahmetli tesla 100 sene önce bulmus
adam neler yapmıs
bizimkiler onun yaptıgını daha yeni anladılar
kendileri bulmus gibi seviniyo
80 m ye kadar kablosuz lamba yakabiliyolarmıs
adam tüm ülkenin elektrigini kablosuz tasıyacam diyo %80 kayıp var onu gidermeye calısıyodu öldü
bide parasızlıktan öldü garibim)
elektrikciler hep acmı yaw

arkadaslara fikir olarak sunmuştum eleştirmediler sadece güldüler biz türkler boyleyız işte......

şu anda Türkiyedeki Teknik ve Mühendislik fakültelerinde alınan eğitim Avrupanın birçok Fakültesine alınan eğitimden daha ileri birtek ingiltereye söz söyleyemem onların teknolojisi gerçek ileri seviyede zaten onlar kendini avrupa birliğinin dısındaymıs gibi yasıyor hala kendi para birimini kullanıyolar.

deneyecek bişey primer ile seconderi bir birinden ayırdınmı gücüne göre bir mesafeye yerleştirdiğin zaman alsana kablosuz enerji iletimi tabi daha büyük güçlerde iki bobinin arasından geçenin vay haline....

manyetik alan delisi olur ceptelefonları haltyemiş yanında

bu sistemi volkswagen firması yeni yaptığı fabrikasında kullanıyor. test cihazlarının hepsi kablosuz çalışıyor.

arkadaşlar daha cep telefonun manyetik radyasyonunda kurtulamadık adamlar cep telefonun radyasyonuyla mısır patlatıyo daha güçlü elektrikle neler patlar siz düşünün. Sağlıklı yöntem değil bir iki yıl sonra bu uğurda kanser olduğunuzu düşünün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…