Kablosuz Elektrik

cep telefonu ile mısır patlasa , mısır çarşısı havaya uçardı
şaka bir yana , bir video izledim.Mikrodalga fırının manyetik alan yayan kısmını masanın altına koyup yapıyorlar bu işi.telefonla patlıyormuş süsü veriyorlar.

şimdi benim anlamadığım havadan elektrik çarpar mı bize bu sistemle? öyleyse bu iş bize göre değil derim

peki havadan elektrik çarpma olayları olmaz mı bence bizde olur.

yüksek ve orta gerilim trafolarıda, iletim hatlarıda güçlü manyetik dalgalar yayar etrafına. Dediğiniz gibi olsa elektrik üretim ve dağıtım sistemlerinde çalışanlar şuan sizlere ömürdü...
Yeni teknolojilere açık olmak lazım. İşte bizim eksikliğimizde burdadır. Diğer dünya ülkelerinin bizlerden önde olmasının sebebi 'acaba olabilir mi?' sorusunun cevabını araştırmaktan ve geliştirmekten geçmektedir. Ön yargılı olmamak lazım Gündemi ve yeni cihazları takip etmemiz mesleğimizin gerektirdiği kuralların başında gelir.

star varsa doğru gidiyoruz yakında eliyle şimşek sıcratan admlarda görürüz sokakta. Bu icadı sevmedim insanın daha cok zararına olacak gibi... bide komik tarafı var balkondan kimse su leyeni dökemeyecek...nauzubillah görünmez elektriye denk gelir....evde cocuklarda su tabancasını ysaklamak lazım...

bu sistem bize çok zor ulaşır...ama sistem gelistrilirse görüntü kirliliginden kurtulur

insan sağlığına zarar vermiyor demek için bence çok erken mutlaka büyük zararı vardır çünkü güçlü bi manyetik alandan bahsediyor amailetim konusunda yüksek gerilim hatları vs. insanların az bulunduğu yerlerde gerçekten çok büyük tasarruf sağlayabilir

bu olay çok ileri bir teknoloji sayılmazki izmirde akıllı kartlar kullanılıyo kk. vs bu kartlar önce makinadan gelen manyetik alanla enerji depoluyo sonra içerisindeki cpu işlemi yapıp manyetik alanla veriyi cihaza gönderiyor. Yani kablosuz elektrik iletimi zaten var artmaya devam ediyo. Cep telefonları elektronik cihazların olduğu bazı yerlerde yasak önceleri bana saçma geliyodu ama cep çalınca televizyonun etkilenmesi manyetik gürültüyü gösteriyo manyetik enerji iletimi bence ortama yüksek manyetik gürültü yayar pc tv filan çok etkilenir. İnsan vücududa etkilenir tabi.

Onların dememedıklerı bır sey yokkı.... Bunlar hayırsa kendılerıne şerse bıze satarlar :d

Bakıp görmek lazım. Cep telefonlarının ve iletim hatlarının radyasyon yaydığı kesin. Ne kadar zarar veriyor ona bakmak lazım. Bebeklerin yanında telefonla konuşmayalım ama arkadaşımızla 2 saat konuşalım

arkadaslar yokmu soyle turk haberlerı basvrın sız amerıkayı anamızı aglattılar zaten bız bıseyler yapalında onu tartusalım elın amerıkalısı acaba bızı konusuyomu bu kadar

sigra pıyasaya cıktıktan 30 sene sonra zararlı oldugu anlasılmıs ve artık ustunde icme sagıga zararlıdır ıcersen olursun yazıyor. elbet bu manyetık alanın cep telefonlarının kablosuz cıhazlarında zararları ılerkı senelerde cıkacaktır belkı bız goremeyız ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…