kapalı çevrim

selam arkadaşlar motoru surucuyle kapalı çevrim sürülmesi hakkında bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..saygılarımla

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bence kapalı çevrim;

motorun dönüş bilgisini mile baglı encodr veya tako bilgisi ile alıp, sürücüye bildirmesi,
sürücünü istenen çıkış bilgisi, sürücü fiili çıkışı ve motorun haiki dönüş bilgilerini karşılaştırma bilgisidir.

sayın arkadaşım kapalı çevrim nasıl yapmayı düşünüyosun veya ne yapacan ona göre cvp verelim

hasan arkadaşım sen frekans konvertörünü nerede kullanacaksın klima,pompa veya makinadamı onu söyle yardımcı olalım

SN HASAN
bende konunun anlaşılması için kendi sektörümden uygulama örneği vereyim
biz sürücü ve enkoder leri asansör panolarında kullanıyoruz enkoder kullanıldığında sürücü enkoder den gelen geribesleme ile motorun konumunu bilmekte ve kabin tam yük yarım yük veya boşta iken duruş kalkış konforu ve katta duruş hizası bozulmamaktadır açık çevrim çalışması ize aynı hassasiyettde değildir

arkadaşlar ben sürücü ile tork kontrolü yapmak istiyorum kapalı cevrim mi kullanmalıyım?

tork kontrolünde sabit olmasını istediğiniz hız mı, tork mu?
hız sabit tork kontrolü yapmak istiyorsanız encoder ile kapalı çevrim kontrol yaparsınız, kesin hassasiyet isteniyorsa önerilir.
çoğu uygulamada, gelişmiş tork kontrolü bulunan cihazlar açık çevrim kontrolde istenen hassasiyeti sağlar. özel mesajdan uygulamanızla ilgili bilgi verirseniz sizin için cihaz seçimi yapar gerekirse deneme de yapabiliriz.

Forum istatistikleri

Konular
129,174
Kullanıcılar
451,526
Son üye
bm16ton

Yeni konular

Geri