kapasıtıf cok yukselıyor acıl yardım

ARI

Üye
oncelıkle herkeze selamlar calıstıgım fabrıkanın konpanze panosunda kapasıtıf cok yuslıyor bır turlu duzen tuturamadım :(ne yapmam gerekıyor

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
1-sisteminizde ups varmı ?
2-kontaktörleri bir kontrol edin yapışık kontaktör varmı
3-röle düzgün çalışıyormu bir kontrol edin
4- rolenizin markası nedir üç faz üzerindenmi tek faz üzereinden mi kompanze yapıyor role ?
5- sabit kondansatör varmı kompanzasyon sisteminde

Son düzenleme:
İlk önce fabrikanızdaki hem kompanzasyon, hemde güç dağılımı ile detaylı bilgi yazmanız gerekir ki, buradaki üyelerimiz size yardımcı olabilsinler. Aksi halde her kafadan bir ses çıkacak, ama sizin sisteminizdeki sorun çözülemeyecek.

Son düzenleme:
işletmeniz hakkında geniş bilgi verebilirmisiniz

Komenerji olarak size yardımcı olmak isteriz.DİNAMİK KOMPANZASYON BU sorunlara çare olabilecek ürünlerdir

Komenerji olarak size yardımcı olmak isteriz.DİNAMİK KOMPANZASYON BU sorunlara çare olabilecek ürünlerdir

Sevgili batarist kardeş , Belki kontaktörlerin biri veya birkaçı yapışık kaldı...Bunu da ,Dinamik komp. ile mi çözecek...

Degerli kontrol kalemi üyelerinden evliya ve mesutelb geçikmem için özür dilerim
Fakat siteye yeni üye olmamdan dolayı forum sitelerini tam takip edemiyorum.
ekte dinamik kompanzasyon hakkında bilgi vermeye çalıştım.sizlere daha iyi bilig verebilmek için iletişim adresim
tel:(232) 328 04 55
sizlerde iletişim bilginizi verebilirseniz aramak isterim

Ekli dosyalar

• kontrol.doc
    117.5 KB · Görüntüleme: 70
Arkadaşlar sanıyorum konu başka bir konuya kayıyor. Lütfen konunun dışına çıkmamaya özen gösterelim.

NOT: Sn. batarist;
Mesajınızdaki dökümanı incelediğimde akım kompanze edilmiş ama harmonik miktarında artma olmuş gibi görülmektedir. bunun sebebinide bizimle başka bir konu altında paylaşabilirmisiniz.

Son düzenleme:
detaylı bilgi olmadan bu iş çozulmez kontaktor yapışık mı?role saglıklı çalışıyor mu?cos q kaçta ayarlı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,843
Kullanıcılar
450,937
Son üye
sara arslan

Yeni konular

Geri