kart arıza test cihazları

tahir549

Usta Üye
Merhaba arkadaşlar ben bu cihazlardan birini almak istiyorum aklıma polar pfl 760 veya pfl780 yatıyor ama kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirmi polar diğer ürünlere göre çok pahalı acaba diğer ürünlerle bunun arasında neden bu kadar fark var aralarındaki farkı çözemedim kullanım açısından hangisi üstünlük sağlar sağladığı özellikler ve kolaylıklar nelerdir.

aklımda polar var vazgeçersem reelektronik cihazı var ve huntron sizce hangisi pfl cihazının bütün yapabildiği herşeyi diğer cihazlar yapabiliyor mu şimdi ürünleri yapan satanlara sorsam polarla aynı der tabiki kimse ürününü kötülemez ama sınırlı imkanlar dahilinde alacağım için sizinle paylaşmak bilgi ve deneyim almak istedim.

Huntron, Inc. - Home - PCB diagnostic solutions

R&E ELEKTRONK

http://www.polarinstruments.com/pdf/brochures/PFL.pdf

Selam Tahir

Bu avrupa cihazlara yüksek para vermek yerine türk malı olan artos7f1 veya yeni çıkmış modeli olan artos9f1 cihazını sana öneririm.
Daha önce polar kullanmış bir kişi olarak bu cihazı şiddetle tavsiye ediyorum ve yaklış 3 senedir bu cihazı kullanıyorum bir gün olsun başka cihazları aratmış değil.Bir çok arızayı bu cihazla ölçüyorum diger cihazlar gibi büyük degil pc usb çalısıyor ve cep telefonu kadar bir büyüklüge sahip istediğin yere götürebilirsin

1- Karşılaştırmalı Elektronik Kart Arıza Tespiti (VI Grafiği)
2- Hafızadan Karşılaştırmalı Test veya Arıza Tespiti
3- Çift Kanal Dijital PC Osiloskop
4- -5... +5V Analog gerilim çıkışı (2,5 mV Hassasiyet)
5- 0.2... 25KHz Kare dalga sinyal çıkışı
6- Eşdeğer Devre Çizimi
7- Direnç, kondansatör ve diyot değer tespiti
.
DİĞER ÖZELLİKLERİ:
1- Cep telefonu büyüklüğündedir ve kolay taşınır,
2- 12 Bit ADC ve DAC ile hassas ölçüm ve sinyal uygulama,
3- TÜRKÇE Yazılım ve kolay kullanım,
4- Program yenilendiğinde ücretsiz internetten yayınlama,
5- Harici güç kaynağı olmadan USB'den besleme,
6- Eşdeğer devre çizimi ve kart üzerinden malzemeyi sökmeden
değer okuyabilme özelliği sayesinde daha kolay arıza tespiti.

http://www.protarge.com.tr/Prot%20Ar-Ge_2.htm artos7f1

Forum istatistikleri

Konular
129,465
Kullanıcılar
452,028
Son üye
ahmet ural

Yeni konular

Geri