KDT PS 128P siren su gecirir mi?

Merhaba. Kdt 128p siren siparisi vermistim. Geldi ama hayal kirikligina ugradim diyebilirim. Urun komple plastik ve bana dayaniksiz geldi. Yagmur ve su degebilecek bir yere monte edicem. Yani dis cephe duvarina. Cift piezzo ses cikislari arkasinda. Cihazin su alma sansi var mi? Bu urunu kullanip sorun yasayan oldu mu? Eger urunden memnun kalmazsam baska harici siren almak istersem paradox ile uyumlu baska onerdiginiz harici siren var mi? Tesekkurler...

birçok yere bu sirenlerden taktım ve hiçbirinde de su'dan dolayı bir problem yaşamadım ,sirenlerin çoğu zaten plastiktir bazılarının içinde metal muhafaza olur v.s emin olun kdt piyasada ki en sağlam sirenlerden birisidir,dikkat etmeniz gereken kablo üzerinden sirenin içine su yürüyebilir bunun için kabloyu kablo girişinden geçirip deve boynu yapmanız gerekir.

128p ham piezo dur (yani buzer zayıf) az ses çıkar hemd e kasası tamamen pvc dir..aküsüde 6volt olduğu için zor bulunur... onun yerine 128k kullanırsanız , hem kasa çok daha dayanıklı,metal muhafazalı,hemde 118 db sese sahip ... değitirmenizi tavsiye ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,323
Son üye
yunusemredoruk

Yeni konular

Geri